Září 2007

Další Kancova Fotostory!!! Frank vyjadřuje své city na Gerarda!

26. září 2007 v 15:24 | BJkanec |  My Chemical Romance
Radunka zase napsala další fotostory na téma MCR a stojí to za to!!!

Pocta Rosamunde Pilcherové :D

23.9.2007 20:27| Kancovo stories
Starring : GePard a Fanóš :-D
Gerard and frankie
"Odzačátku sem to cítil tady, ve svém srdci..."
Gerard and frankie
"Že Gee je ten pravý..."
Gerard and frankie
"Jenomže! Pak se objevila tááá...tamtá Lyn-Z."
Gerard and frankie
"Mám chuť jí jednu vybombit když ji vidim."
Gerard and frankie
"ALe holt sem utřel nos."
Tyole totok je největší blbost jaků sem kdy vymyslela :-D Enom sem našla tyto fotky, tak sem toho chtěla využit :-D

Pravda o Gerardovi a Elize podruhé

25. září 2007 v 16:24 | Copy Of: http://heartagram.blog.cz |  My Chemical Romance
Muhehe a je tu další minutka spekulací s Wex :D. Tentokrát máme na pořadu opět Gerarda a Elizu a jejich rozchod. Jak jistě víte na netu se objevil rozhovor s Gerardem z Norska, kde Gee prohlásil:
Novinář se cítil docela špatně, když žádal otázku ohledně Gerardových manželských plánů. Odpověď Gerarda byla:
Ve skutečnosti, já nejsem zasnoubený. To je právě něco, co se stane.
A tady vystává otázka...PROČ? Já si myslím, že si Gee uvědomil, že ho Eliza jen využívá kvůli slávě a, že není svatá....a možná mu k tomu dopomohl tento dopis, který údajně napsal sám Frank. Ale také se proslýchá, že to byla Meghan Mayhem z WHMC (což by i vysvětlovalo proč nedavno z WHMC odešla...už nechtěla být ve společnosti Elizy, která je také členkou) :
Ahoj,
rád bych upřesnil pověsti a spekulace co se Gerarda a Elizy týče a budoucnost kapely.Toto je má jediná reakce, protože nejsem schopný reagovat na vaše komenty v diskusích a fórech. Víme, že tohle je nejpopulárnější téma vašich diskusí na fórech a jsme si vědomi toho, že vy patříte k nejoddanějším fanouškům na světě. Je to smutné, když vidím takový poprask mezi fanoušky kvůli jedné ženě.Jestli vás to uklidní, tak nejste jediní koho to štve. Toleruje jí jak skupina, tak lidi kolem ní. Věřte mi, nic a nikdo nezmění jeho mysl. Ona byla příčinou četných konfliktů a ačkoliv nemáme rádi konflikty, musíme to příjmout. Přinejmenším pro brzkou budoucnost.
Tahle žena má skryté úmysly. Její jednání nezná hranic. Někteří z vás tomuto nechtějí uvěřit, ale můžu vás ujistit, že já jsem poznal dvě stany této ženy. Její takzvané dobré skutky nebyly nic jiného než "intriky" pro její výhodu. Ale on nevidí, co se děje za zavřenými dveřmi. Pokoušeli jsme se, aby to viděl. Toto je ukázkový příklad toho, jak je láska slepá. To co k němu cítí je sporné. Mnoho lidí, včetně mě věří, že ho jen využívá. Je smutné vidět někoho na kom vám záleží a s kým už léta pracujete, jak se změnil jako osoba. Stal se více uzavřeným a přiměl skupinu, aby se změnila. Kvůli konfliktům a rozdílným názorům nedoprovází kapelu na Evropském tourné. Na Evropském tourné vypadá mnohem štastněji. Nedělá ho šťastným tak, jak si myslí.
Nerespektuje ani jeho přání zachovat si jeho soukromý život a šíří po internetu věci, ze kterých se stává jedna velká reklama. Skupina vždy byla o hudbě a fanoušcích. To se nezmění. MCR nikdy nenapodobovali nějaké party a jsou proti tomu.
Vaši podpory si vážíme a odpočinek a pauza od této ženy nebude mít nepříznivý účinek pro kapelu a hudbu. Kvůli jistým důvodům zůstávám anonymní. Víme, že tyto zprávy "hltáte" a asi tušíte kdo jsem. Nicméně rád bych viděl, že se projevíte.
Nevím jestli by se Gee tímto dopisem nechal ovlivnit, ale je to dost možné, protože se s Elizou rozešel krátce po zveřejnění tohoto dopisu. Ale další věc. Co když se on nerozešel s ní, ale ona s ním? Ale to už by byly jen čisté a nepodložené spekulace. Elizu jsem měla vždycky moc ráda a přišla mi pro Geeho jako ta pravá, ale rychle na ní měním názor.

Anne Gedes

21. září 2007 v 16:56 | Applepie |  Umělecká fota

Dcera Kurta Cobaina

21. září 2007 v 16:52 Nirvana
Dcera největšího mezi velikány: kytarista Nirvany měl těsně před smrtí dceru Frances Bean Cobain,. její matka Courtney love dala věci po Kurtovi do aukce a Fran si mohla nechat jeden svetr, jeden text a jednu kytaru. Ta Courtney je děvka!

Ben na hajzliku :-D

21. září 2007 v 16:29 | Applepie |  Billy Talent
Ben Kowalewicz na záchodě.ewkluzivně! je mi ho líto... i když by mě zajímali, kdo to fotil :-D

Emo dnes... ze slovníku, tak mňa nebijte!

20. září 2007 v 16:52 | Applepie |  Emo
Móda a kultura
Jako emo jsou označovány dva různé styly oblékání. První vychází z "indie emo" scény devadesátých let, a má vazby na indie rock a punk rock. Zahrnuje oblečení obnošeného vzhledu, typicky v khaki barvách. Trička bývají menší, s potiskem ve stylu osmdesátých let. Tašky a batohy bývají zdobeny špendlíky a odznáčky různých kapel.
Druhý populární styl je tmavší a vyznačuje se narovnanými vlasy obarvenými na tmavo (typicky černou, červenou, nebo nějaký nepřirozený odstín tmavé barvy). Muži nosí upnuté kalhoty, obvyklý je piercing rtů či obočí a tmavý makeup (u žen i u mužů; nejvýraznější je černá tužka na oči, ale vyskytují se i červené oční stíny). Častým doplňkem jsou brýle s tlustými tmavými obroučkami, které občas nosí i jedinci kteří brýle nepotřebují.
Oblíbenou obuví jsou kotníčkové tenisky nebo skate boty.
Přestože "emo" označuje jak oblékání a postoje fanoušků emo scény, tak i původní hudební styl, jsou od sebe tyto dva významy značně vzdáleny. Emo jako hudební styl dlouho předchází slangovému označení "emo". Současně je mnoho dnes aktivních hudebních skupin označováno jako "emo" zhusta jen proto, že se jejich styl oblékání shoduje s významem slangového výrazu.
Častým stereotypem je asociace ema se sebepoškozováním, zejména pak podřezáním zápěstí, což může být do značné míry způsobeno "emo" texty, které o sebepoškozování nezřídka mluví.

[editovat] Emo jako urážka

Výraz "emo" je v posledních letech také používán na Internetu jako urážka, vztahovaná na jedince jevící se jako psychicky labilní nebo rozebírající své osobní životy na veřejných diskusních fórech. "Emo" také bývá používáno k označení depresivních pocitů. "Emo" styl je také často spojován se sebepoškozováním a sebevraždami, které jsou častým tématem písní od "emo" interpretů[1] a také příspěvků na blozích a diskusních serverech navštěvovaných lidmi hlásícími se k tomtuto stylu.

Emo historie a jeho původ

20. září 2007 v 16:51 | Applepie |  Emo
Tento článek nebo jeho část obsahuje informace, které nejsou ověřené. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen, opravte, prosíme, nepřesnosti a doplňte prameny (literaturu apod.), které dokládají uvedená tvrzení.
Od poloviny osmdesátých let byl výraz emo používán výhradně pro hudební styl inspirovaný tehdejší washingtonskou scénou. Když se hudba koncem devadesátých let dostala do povědomí širšího publika, začalo slovo nabývat dalších významů.
Původ výrazu samotného je nejasný. V roce 1985 členové skupiny Rites of Spring poznamenali v interview pro časopis Flipside, že je někteří fanoušci začali označovat jako "emo", údajně podle emocí, které skupina ukazovala při svých vystoupeních. V následujících letech bylo "emo" vnímáno jako zkratka z "emotive hardcore", či "emotional hardcore", čímž byl tehdy druh hudby označován.
V dnešní době je slovo emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní". Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější "emo" styl, jehož texty daleko více oslovovaly teenagery, poprvé zakoušející životní a vztahovou frustraci.
Spolu s tím začala být hudba známější, a "emo" začalo být okolím používáno jako termín pro přehnané melodrama či ublíženost. Na fanoušky pak často mířily věty jako "nebuď tak emo" či "vzmuž se, emo děcko" vyjadřující dojem, že se berou příliš vážně.
Když začala velká vydavateství zařazovat skupiny jako "emo", postupně se sjednotily i zpočátku různé styly jejich prezentace. S tím začal být s emo spojován styl skupin jako My Chemical Romance, The Used, Hawthorne Heights nebo Taking Back Sunday, a to včetně černého líčení očí a dlouhých vlasů, zakrývajících oči, i když ti už mají s prapůvodním emem jen málo společného.

Billy Talent jako Pezz

14. září 2007 v 16:58 | Applepie |  Billy Talent
má ranu :-D

Jiří paroubek aneb Máme rádi zvířata!

14. září 2007 v 16:50 | Applepie |  Aktuální dění... BULVÁR:-D
Už vidíme, jak nás má Jirka Paroubek "Rád"!!!

Holka, co vypadá jako Gerard Way

14. září 2007 v 16:33 | Applepie |  My Chemical Romance
Našla jsem na internetu holku, co vypadá jako Gerard. Má nick pawlusha, je to češka a celkem efišní kopírující faninka.

Máme nového idola!!!

14. září 2007 v 15:21 | Applepie |  Aktuální dění... BULVÁR:-D
Jiří Paroubek!!!
Dlouhý, široký a bystrozraký mládenec, krásný a bohatý, mladý a neklidný, čerstvě rozvedený, s perfektní figurou, hledá děvče k bližšímu seznámení.
Požadavky: Blondýna, s vlasy do pasu, štíhlá, může být i bezcharakterní, rozmazlená, na tom nezáleží. Hlavně že se nechá využívat.
ZN: Pusinku na bříško!!!

Free Fall Come and say

12. září 2007 v 15:50 | Applepie |  SONGY: Ostatní
Come and Say
Filled passion
Burning desire
A glimmer of hope
Keeps me on fire
I`ve been left in the dark
Waiting for the dawn
Begging for the warmth.
Either whisper or I scream
I`m not quite what I seem
I`m somewhere in between.
Come and say, where I am
This life is filled with pain
Power to find
Some peace of mind
Exploring all the fear you hide.
Wide awaked
Or in a dream
Nowhere in
Between
Like the pulse of
A machine
I`m rushing to extremes.
Do you want to feet the pain?
Wait - I`m on the way
My body is a run.

Reakce na nechutný komentář nějaké L.

12. září 2007 v 15:40 | Applepie |  Emo
Dokážu pochopit odpůrce. Ale... proč tak drsně?! Kurzíva psala ona, v závorce a závěr můj koment...)

Jste úplný hovada... (Tak zaprvé, Nikdo tu není hovado, dítě!)
když se chcete zabývat tím proč se víc trápit a proč se ničit... (ty se taky zabýváš kravinama, třeba mým blogem).
Taky nemám a nikdy jsem neměla život jednoduchej, ale nechci aby mě někdo litoval a abych se jen zbytečně trápila... (kdybys nechtěla aby tě nikdo litoval, tak se tu nevykecáváš).
Prostě se raduju z maličkostí a ono to stačí... (My se taky radujeme z maličkostí. Ale i ten, co má deprese se někdy raduje. Každý se někdy raduje. A někdo nemá ani ty maličkosti, když na něj každý sere).
Nechápu ty, kteří si chtějí hrát na to že je musej všichni litovat, že jen oni jsou ti, kterým je na tomhlesvětě nejhůř, že jiným hůř být nemůže...(Tak bacha to nikdo neřekl, milé dítě).
A přitom je trápí jen banality, který pramení z rozmazlenosti, že vždy musí mít vše co chtěj... (chtít pochopení a nebýt sám, je rozmazlenost? A to není rozmazlenost, chtít nové hadry, vyžívat se ve značkách, a předstírat, že dospělí jsou vždycky špatní, a jenom vrstevníci jsou milí a poslušní, he?!)
Je to blbost! Kdo se chce cítit líp, tak to v poho dokáže! (Dokáže. Jenom to chce čas! A ten je dlouhej, v tomto případě...)
A nikdy nikdo nemůže mít úplně všechno kdy si vzpomene... (to je pravda. Ještě nějaký dotaz?!)
A Lásku, tu si člověk nevynutí, ani nevyvzteká, a taková by stejně nestála za nic!!! (My víme. Proto si ji nevydupáváme. Uvědomujeme si to.)
Jo a ještě si ubližovat? (kouření je taky ničení sama sebe, fet taky, chlast taktéž. A směje se kvůli tomu někdo? nesměje. Spíš k němu má úctu)
No tak to jste ubožáci!!! (Nápodobně, puso!)
A ještě něco.
Ti, co si myslí, že být "emo" znamená pořád fňukat, řezat se, nadávat, jak je život zlej, tak jsou na omylu.
Ti, co si myslí, že jsou to slaboši, zase nemají pravdu. Jsou jenom víc vnímaví a dávají emoce víc najevo. Dneska lidi kecaj, pomlouvaj se, dělaj na sebe andělský ksichty, jenom kvůli svpkí kariéře, a aby je všichni milovali. Nedokážou říct svůj názor. Emokids patří k té "menšině" (jako že je jich málo :-D) a falešné lidi... alespoň já nesnáším.¨
A že je jich v mém okolí několik.
Víte, že mě milujete
Applepie

Výročí! Devet let od taťkovy smrti

11. září 2007 v 15:28 | Applepie |  Myší Království
Včera jsme slavili výročí: devět let od tátovy záhadné smrti. Jak již vědí ti, kdo vědět mají: že to byla záhadná nezáhadná smrt. Ale to nebudu rozebírat.
Kolem prošla skupinka němců a čuměli mi přes rameno. Ještě že to byli němci tak se podívali do srudny na úřadě a šli :-D
papapapapa...
Applepie
P.S: dneska jsem stála na meziposchodí ve škole a myslela jsem, jaké by to bylo kdybych skočila dolů. Viděla bych taťku. A až to bude 10 roků, asi si dám jehop hadry.A le to budu na nové škole, tak nechci aby se mě báli. A řeknu vám, to by mi fakt nmedodalo. Už se mě bály tetičky v Návojné, když jsem šla do kostela s linkama a puntíkatýma šatama a martenskama. Normálně mě štípou do xicht: Klistýnko ty už si véééliká! A teď se držely 10m ta mnou.A upřímně řečeno ani kapku nevadí: Jsem ráda, že jsem se jich zbavila.A aby se oni zbavily mě jim dá zabrat. Ale fakt už papa

Hlášky z hodiny II.

11. září 2007 v 15:20 | Applepie |  Základní Škola Bánov
Učitelka Lenka Švehlíková: Lukáši, proč jíš v hodině, za chvílu je přestávka!
Lukáš: To není na jídlo, to je na chuť!
Přírodopis... půlka třídy žužle žvýkačky...
Ředitel: Basket!!!
Přírodopis: Jaký hormon vytváří štítná žláza?
Anonim (bych mu udělala ostudu, chudákovi): testosteron!
Ředitel: Štítná žláza vytváří hormon, který řídí vnitřní vývin. Takže jestli tam máš testosteron, tak těbůh. A která žláza vytváří testosteron? Ještě řekni, že vaječníky!
Anonim: Ku... Varlata!

GERARD ŽENÁČEM!!! A není to Eliza!!!!

7. září 2007 v 16:51 | Applepie |  My Chemical Romance
Jo jo. Všichni si myslí, že je to Eliza Cuts ale na tu sa milý Gerad dávno vyflákl! Teď má novou. Lynz. Pěkná baba. Fetuje. Ale Eliza byla prý dost dračice. Větší než já. Ale s Lynz snad Bude Gerard šťastný.
Všichni známe Elizu uts? Tak to je tahle. GERARDOVA EX:
vLASOVÁ STYLISTKA eLIZA cUTS...
Ne. lidi to není eliza. Ale žena Gerarda Waye, Lynz. Nebo jak se jmenuje. Pěkná a Gerard je prý s ní šťastnější, než s Elizou. Ano, psala jsem žena. Nedávno se vzali. Přeju hodně štěstí! Faninky plačte, Gerardův ksichtík už není volný. Gerard není můj idol ale připouštím, že má dokonalé rysy. Dokonalý obličej, krásné rysy rtů, postavy, obličeje. je to nejhezší chlap na svcětě a to říkám, i když se mi líbí Ben Kowalewicz, připouštím. Gerard je fakt krásný!
A víme, co řekl Gerard Elize!!!!
I DON´T LOVE YOU!!!!

Foto z klipu Helena

7. září 2007 v 16:39 | Applepie |  My Chemical Romance

Jsem v Billy Clubu

6. září 2007 v 16:01 | Applepie |  Myší Království
No už dávno. Ale jsem. Schválně, kdo to psal?!
Jestli Ien... Iene! Ian je myslím nad velkým I bez tečkx ale neva. je to tvoje jméno :-D

ANKETA O NEJOBLÍBENĚJŠÍHO UČITELE ZÁKLADNÍ ŠKOLY BÁNOV!!!

6. září 2007 v 14:41 | Applepie |  Základní Škola Bánov
Na naší škole je spoustu efišních učitelů a který je podle vás nejefišnější?! Hm? Kdo dokáže nejvíc naučit a dělá nejlepší hodiny a vůbec? teda podle vás... já jsme hlasovala pro pana magistra Suchého, protože učí fááákt dobře. A zítra zase pro někoho jiného...

Gerardovo Auto v loji! Zajímavé!!!

6. září 2007 v 14:14 | www.raduna.blog.cz |  My Chemical Romance

Gerard jednoho rána přišel na parkoviště a... "Kde mám kurňa auto?!"
3D
Kanec uvádí nový 3D film!
guess whoes in here
"Tak co hoši, pořád nic?"
bobby
"Pořád nic..."
gee and Joel
"Sory kámo, tvoji káru sem neviděl." pravil DŽOEL :-D
"Hmm, škoda, ale až najdu toho sviňáka co mi ji ukradl, dostane pěkně do zubů."
hm
Gerardovo auto už hledá i Mikey a Josh
"Chvilku počkáme, třeba ho sem ten zloděj vrátí."
nice hair frank
REKLAMA: ... "Když budete papat to co my, a budete mít hodně štěstí a dobrého plastického chirurga, budete stejně tak pěkní jako my." :) (Frank je jak nejaké kuřátko :D ňu ňůů)
the way brotherss
A máme tu další díl našeho oblíbeného seriálu Gerardovo auto! Bohužel, ani ve třetí epizodě se mu jej nepodařilo najít. Přejeme hodně zdaru Gee :D
Mikey
PŘESTÁVKA! (Eneeeeeen eeeen eeeeen....Majkí na Projekt Revolůšn)
Frank''OH...so, Gerard isn't a vampire''
4. Díl! "Oooh, takže Gerordovi ukradli auto.....oooooooohhh.....ooooooooh...." :-D Pořád nenalezeno
Frank''they'll never catch ME alive''
Frankie se Gerardovi pokusil navrhnout, aby místo v autě jezdil na kole....Bob se ale rozhodl že to tak nenechá, a svému příteli pomůže najít toho, kdo auto ukradl.
.
Jako vedlejšák se tedy stal soukromým očkem s krycím jménem Pan Buben.
.
Ostřížím zrakem sledoval vše, co mu přišlo podezřelé.
.
Až jednoho dne mu to docvaklo. Použil bystrý rozum a správný úsudek, a řešení případu bylo na světě :D
gerard and bob
"Máme viníka." :-D :-D :-D
frankie
Stalo se nečekané....obviněn byl ten nejnenápadnější z nenápadných......=-O (Sama scénáristka je velmi udivena)
Frank Iero
Frankie usilovně přemýšlel, co udělá. Napřed se zkoušel schovávat, myslel, že ho nikdo nepozná....
No a teď je hledaný nejen pro krádež auta :D:D:D:DD
The Konec!!!