Září 2008

Moje růžová budoucnost:-D

29. září 2008 v 16:38 Myší Království

Můj ekodům:-)

Moje auto:-)

Moje dítě:-D

Otec mého dítěte :-D :-D :-D

...to byl vtip :-) :-D

(...ale tož nebylo by to špatné)

Takže:

Moje svatební šaty:-D

V tomhle si v čtyřiceti půjdu pro nobelovku:-)

A římsa: no totok:-D

*Akorát s mým jménem*

TĚ PÉRO,

KRIS:-*


Nové ICQ

28. září 2008 v 8:33 Blogařské záležitosti
Nějaký magor se mi naboural na ICQ a posílá odtud viry. Proto si dejte číslo 377294616 do ignore listu a bez obav si vložte do seznamu to moje nové:

387643001

Hlavně SBčka!

Jinak se mějte hezky:-D
Kris
P.S: Teres, už jsem dosršela:-D


Modlitba ženy

26. září 2008 v 15:52 Psychologie
Och, co na to můžu, jako feministka říct ;-)


Gerard Way ŽIVOTOPIS

22. září 2008 v 16:35 | www.mychemicalromance.cz |  My Chemical Romance
jméno: Gerard Arthur Waydatum narození: 9. 4. 1977místo narození: Newark, New Jerseyúloha v kapele: zpěvákNa střední škole byl loserem, který se stranil společnosti a utíkal do světa komiksů. Velký vliv na něho měla babička Elena, která ho naučila kreslit, zpívat a vystupovat. Její smrt způsobila hlubokou ránu v Gerardově srdci, se kterou se vypořádal v songu "Helena". Má za sebou období závislosti na alkoholu a drogách, které překonal díky kapele.info: - miluje netopýry - Gerard a někdejší bubeník Matt byli zakládajícími členy kapely - na střední škole účinkoval ve hře o Petru Panovi. Hrál hlavní roli - nemá piercing ani tetování, protože má strach z jehel - je nadaný umělec. Než založil kapelu, pracoval na kresleném filmu The Breakfast Monkey (making of zde;-) - jeho oblíbená postava z komixu X-Men je Wolverine - první koncert, který navštívil, byla show Bruce Springsteena. Byl tam s maminkou - kreslit, zpívat a vystupovat ho naučila babička Elena - nejraději poslouchá britskej popík - miluje Tokio - odpromoval na newyorské škole výtvarného umění, má titul bakalář - je autorem obalu desky Three Cheers For Sweet Revenge - původně hrál v MCR na kytaru - v současné době píše scénář k sérii komiksů The Umbrella Academy - dříve byl závislý na drogách a alkoholu, ale dostal se z toho. Od srpna 2004 abstinuje - jeho oblíbenou kapelou jsou Iron Maiden - je také fanouškem Davida Bowieho - na kytaru začal hrát díky frontmanovi Green Day Billie Joe Armstrongovi - Gerard prý na pasové fotce vypadá jako Christina Ricci;-)) - 4. září 2007 se oženil s baskytaristkou kapely Mindless Self Indulgence LynZMCRfan.com: Navzdory všeobecným zvěstem, Gerard ve skutečnosti není upírem ani chodící mrtvolou. Býval Mikeyho divným bratrem - poustevníkem, teď už je jenom divnej. Samozřejmě v dobrým slova smyslu. Je znám svými uměleckými díly na obou albech MCR, destruktivním výkonem na jevišti a taky zálibou ve vlněných svetřících.

Jak moc se hodím k Gerardovi:-D A CO TY...

22. září 2008 v 16:32 My Chemical Romance
physical92%
emotional71%
intellectual93%
total85%
Ale toš to de, ne?!

Kris jako čarodelnica

22. září 2008 v 15:54 Základní Škola Bánov
Kdo chce vidět Kris jako čarodelnicu na Sletu když jí bylo dvanáct, je to ta vysoká culíkatá vzadu, když kliknete SEM!

You Tube=Ty Trubko, You Tube=Ty Trubko...

22. září 2008 v 15:44
You Tube=Ty Trubko,You Tube=Ty Trubko,You Tube=Ty Trubko... není to dobrý překlad? Tím nás dneska častoval učitel v dějepise. "To neznáte? Podívejte se na Ty Trubko!" A divte sa, že pak Kašparovský řekl: "To se podívejte na You Tube..." a celá třída se k jeho nepochopení začala řehtat. A já jsme ho taky dneska srala. Mám blikací propisku... "A nehho, chudáka malého..."
Jinak se mám fajně. Všimla jsme si, že po ubití mého patnáctého roku jsem šťastnější. Mám víc kamarádů, dokonce se najde člověk, který se na mně dívá... dlouho dívá *ale já ho nechci, respektive nemám proč, respektive chci někoho jiného*
A taky jsem si získala respekt. Jsem ráda, že žiju tak, jak žiju. A doufám, že to bude ještě lepší.
A potkala jsem Kuncka:-D
No jinak...
Zdarecc:-*

Měj se ráda!

21. září 2008 v 12:51 | Kris V. |  Psychologie
Asi si říkáte: No ta má co povidat. Škaredá je, divná je (a nejsem divná, ale zvláštní). Dalo mi práci mít se ráda, a nakonec jsem toho dosáhla.
Ze svých záporů udělej klady...
Samozřejmě to vždycky nejde. Ale z velkého frňáku, zadku nebo monstrózní pánve, poďobaného obličeje, předkusu, ze všeho se může stát klad. Zdánlivé pohromy estetiky jsou možná jenom "malé kosmetické potíže". Svého jsem dosáhla; lidi si jich "nevšímají"! Všude jsem četla, že mám nedostatky na kráse zakrýt, a já udělala pravý opak: zvýraznila je! Z některých mých opravdu divných zlozvyků a dooost divného obličeje opravdu šlo udělat moje poznávací znamení. Sice se ze mě nestala Barbína (o to jsem ani nestála), ale moje tělíčko ala SLOVANSKÁ DÁMA se mi začalo líbit. A okolí na něj už tolik nenaráží, když na něj narážím já. Ale stylem: jsem macatá a nestydím se za to. tak.
Kolik kilo znamená tlustá?
Podle našeho kantora na dějepis bysmě byly anorektičky (viděl na mě dobře?!). A inzeráty před několika desítkami lety "PŘIBRALA JSEM PĚT KILO ZA DVA MĚSÍCE" byly běžné. Dnes je to naopak. Tloušťka bývala symbolem blahobytu (přitom já jsem z rozvrácené rodiny a v blahobytu nežiju). Jak jsem četla na webu ženy, se jménem Lenka Hojdová: Snad každá žena si myslí, že je tlustá. Ať váží padesát nebo devadesát, ať je to skutečně pravda nebo ne. Co je na tom pravdy a co je na tom lži? Někdy mám chuť se zakutat, ale odvahu mi zvedl klip zpěváka Miky: BIG GIRLS, YOU ARE BEAUTIFUL!
Zklamaná, opuštěná, osamělá
Co si budeme povídat, narovinu: chapi byli, jsou a budou prasata, idioti a ignoranti. Budou nás štvát zvednutými prkýnky, nohama na stole, hadry rozházenými po bytě, nelichotivými narážkami na naše tělo. Budou nás navěky komandovat a štvát do roztrhání. Ale jednu věc říct musím: co bychom si bez nich počali? Každý chlap je jiný, přitom jsou všichni chlapi stejní. V podstatě. To ale neznamená, že si na ně nemáme dávat pozor. No nemáme? No musíme!
Nikdy je nezměníme. Žádná ženská by neměla jít do vztahu s tím, že muže změní. Marná snaha! A to neříkám, jako emancipovaná patnáctka s feministickými sklony, já to myslím úplně vážně! A je to ověřené ne vědecky, ale ze života. Nakonec se mění ona s jedním detailem: je stále naivní, jako kdysi.
Jsou ženy vždycky něžné pohlaví?
Jak kdy. Některým ženským dělá dobře představa, že by ona ochraňovala muže. Třeba mně Ale nejsem vždycky silná bytost, často se potřebuju k někomu přitulit. A plišový pes Quentin mi prozatím stačí. Určitě i ta sebevětší baba se potřebuje přitulit, i když tvrdí, že ne. Máme to v nátuře a je to lidské.
Panenství není ostuda
Ve škole se ti smějou, že v posteli usínáš sama a že jsi tam dole celistvější, než oni? Tak se na ně vykašli, probůh! Panenství má být znakem čistoty, ne ponižování! A vůbec si nedělej hlavu s tím, že jsi panna v šestnácti. Tohle považuju za faux pa některých vrstev(nic). Vyspat se s prvním volem jen kvůli tomu, že zapadneš do party? A to ponížení potom? Stojí to za to?!
Vykašli se na to, co kdo říká!
Ty jsi ty a oni jsou oni. Je fakt, že pokud se škrábeš na nepatřičných místech, děláš společensky nepatřičné věci a hlásáš společensky nepatřičné věci, vždycky budeš nechutná. Vždycky se na tebe budou dívat, jako na potěr. Podle mě je cool chovat se podle společenských norem (Oldřich Nový by souhlasil), ale ty třeba považuješ za cool rozkopávat popelnice. Ani já ti do toho nemám co kecat. Ale... TO SE PŘECE NEDĚLÁ! Řídím se heslem: moje práva začínají tam, kde končí práva druhých, a práva druhých začínají tam, kde končí moje práva. Už chápeš podstatu? Když nikoho neomezuješ, dělej si co chceš!
Každý je originál...
...ale spousta lidí na to zapomíná. Nejsi přece cvičená opička Paris Hilton, ani rubrik IN-OUT. Ty si necháš kecat do toho, co letí? Co se ti líbí? S čím je ti dobře? Uvědom si, že žiješ jen jednou, a neztrať život kopírováním. Ber inspiraci, ale nekopíruj. Měj svůj vlastní styl, který se ti líbí. A je fuk, jestli budeš chodit v Prada lodičkách nebo vlastnoručně šitých keckách. Jenom ušetříš a budeš jediný originál...

Aaron o své nemoci (originál, překlad)

18. září 2008 v 16:24 Billy Talent
Stojí za to kliknout si na celý článek... uvidíte, že život je divadlo a je na vás, jakou roli v něm budete hrát...
Každopádně Aaronovi patří můj obdiv. Zdroj

Režisér klipu "Nothing To Lose"

18. září 2008 v 16:16 | Zdroj: www.jenom.blog.cz |  Billy Talent
Asi ten uprostřed... Ale toššš
Vypadá hezky umělecky:-)

Průvodčí co vypadá jako rocková hvězda

15. září 2008 v 15:39 Myší Království
No fakt, jak Ben:-D Takový KANEC týjo. To sa nedalo přehlédnůt. Akorát že neměl takovů tu dlůhů bradu, jak Ben. Ale jinak aj srandovní byl. Už jsme ho potkali raz, jak jsme jeli do divadla na Villona F. Dřepěly jsme v chodbičce a kluci seděli.A ten průvodčí praví: "To sú džentlmeni co?" Dneska mně kontroloval jízdenku, zatímco Radey jednu vystavoval. A prostě ten vykuleně ironický ksicht ala Kowák je nezaměnitelný.
A víte co?
Jukněte sa níže, dám vám tam písničku od Billy Talent, kterů pařím poslední dobů furt dokola. Nebude sa líbit všeckym, ale mohla by aspoň někomu (mně sa taky první nelíbila). Cut The Courtains, dyžtak.
Ježiš já mosím na boty...
Holalalili

Billy Talent-Cut the Curtains (TABY, BACHA)

15. září 2008 v 15:35 | Krisík |  SONGY: Billy Talent
Já nepočítám, že se to bude všem líbit. Na první poslech se mi taky líbila. Ale je tam jedna dobrá pasáž, kdy postupně celá kapela ztichne a pak začne zase pařit, takže to stojí za to.
Vzhledem k tomu, že písnička klip nemá, tak sem dávám flash jenom pro poslech:-D
Oh my girl
You're so hot, when you walk you melt snow
And now that disco has finally grown old
Let's buy back our souls
So let's see
Ya we've got 5 bucks between you and me
My mental dishes are finally clean
So cleared are we

Cut the Curtains the actors have gone home
Cut the Curtains the actors have gone home
The intermission's a mission on its own
The intermission's a mission on its own

Now here seems our wax wings have melted away
And we've only been here for one day
My faith fades away
So don't be a grey cloud when there's none in the sky
We found there's no hidden treasure to find
At least we tried

Cut the Curtains the actors have gone home
Cut the Curtains the actors have gone home
The intermission is a mission on its own
The intermission is a mission on its own
Cut the Curtains the actors have gone home
Cut the Curtains the actors have gone home
Grab your suitcase we don't have time to fold
Grab your suitcase we don't have time to fold

There is no doubt you throw your inbox out
There is no doubt you throw your inbox out
There is no doubt you throw your inbox out
There is no doubt you throw your inbox out...

Cut the Curtains the actors have gone home
Cut the Curtains the actors have gone home
The intermission is a mission on its own
The intermission is a mission on its own
Cut the Curtains the actors have gone home
Cut the Curtains the actors have gone home
Grab your suitcase you don't have time to fold
Grab your suitcase you don't have time to fold
We don't have no time to fold
We don't have no time to fold
we don't have no time to fold...

 Intro:             (4x)
e|--------------------------------------------|
B|--------------------------------------------|
G|--------------------------------------------|
D|--------------------------------------------|
A|--3/7--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7--5\3-3-5-3--|
D|--3/7--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7--5\3-3-5-3--|
^ ^ ^ ^ ^ ^ ^

Verse: (----2x----)
e|-------|---------------|--------|
B|-------|---------------|--------|
G|-------|---------------|--------|
D|-------|---------------|--------|
A|--0----|--5---3---0----|--5--1--|
D|--0----|--5---3---0----|--5--1--|

e|---------------------------------------|
B|---------------------------------------|
G|---------------------------------------|
D|---------------------------------------|
A|--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7--5\3-3-5-3--|
D|--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7--5\3-3-5-3--|
^ ^ ^ ^ ^ ^ ^

(3x)
e|----------------------------------------|
B|----------------------------------------|
G|----------------------------------------|
D|----------------------------------------|
A|--3/7--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-5--3-3-3--|
D|--3/7--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-5--3-3-3--|
^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
let go palm mutes 3rd time ======> * * *

Before Chorus:
e|------------------------------------------|
B|------------------------------------------|
G|------------------------------------------|
D|------------------------------------------|
A|--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7-5--5\7-7-10-7--|
D|--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7-5--5\7-7-10-7--|

Chorus:
e|-----------------------------------------------| --|
B|-----------------------------------------------| |
G|-----------------------------------------------| |
D|-----------------------------------------------| |
A|--0-0-0/7--0-0-0/7--0-0/7--5-5-7--5\3-3-5-1-1--| |
D|--0-0-0/7--0-0-0/7--0-0/7--5-5-7--5\3-3-5-1-1--| |play twice 1st time (2x)
|play 4 times 2nd
e|------------------------------------------------| |and 3rd time (4x)
B|------------------------------------------------| |
G|------------------------------------------------| |
D|------------------------------------------------| |
A|--0-0-0/7--0-0-0/7--0-0/7--5-5-7-5--5\7-7-10-7--| |
D|--0-0-0/7--0-0-0/7--0-0/7--5-5-7-5--5\7-7-10-7--| --|

After Chorus Bit: (2x) first time (4x) 2nd time
e|--------------------------------|
B|--------------------------------|
G|--------------------------------|
D|----0-1-0-----------7----5---3--|
A|--0-------2-0----55---33---1----|
D|--0-----------5--55---33---1----|

Solo: (listen for timing)
e|--------5--------------------------|
B|------6---6------------------------|
G|--4-7-------7-5-7-8-9b10-11-7-5-7--|
D|-----------------------------------|
A|-----------------------------------|
D|-----------------------------------|

e|------------------------------------|
B|------2---7-------7-9-9b10-9-7-5-7--|
G|--3-5---3---7-5-7-------------------|
D|------------------------------------|
A|------------------------------------|
D|------------------------------------|

e|---------------------------------|
B|------2-------------------3-1h2--|
G|--3-5---5-3-3-2-3-5-3-1h2--------|
D|---------------------------------|
A|---------------------------------|
D|---------------------------------|

Solo verse:
Verse (--------2x---------)
e|-------|---------------------|-----------------------|
B|-------|---------------------|-----------------------|
G|-------|---------------------|-----------------------|
D|-------|---------------------|-----------------------|
A|--o----|--5---3---1---0------|--5-5-7-5--5\7-7-10-7--|
D|--o----|--5---3---1---0------|--5-5-7-5--5\7-7-10-7--|

Throw Your Inbox Out Part:
(2x)
e|---------------------------------------|
B|---------------------------------------|
G|---------------------------------------|
D|---------------------------------------|
A|--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7--5\3-3-5-3--|
D|--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7--5\3-3-5-3--|
^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
(6x) and fade out
e|--------------------------------------------|
B|--------------------------------------------|
G|--------------------------------------------|
D|--------------------------------------------|
A|--3/7--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7--3-3-5-3----|
D|--3/7--0-0-7--0-0-7--0-7--5-5-7--3-3-5-3----|
^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^

Outro (No Time to Fold): (4x)
e|----1-0-1-0-1-0-----------------|
B|----3-3-3-3-3-3-----------------|
G|--------------------------------|
D|--------------------7----5---3--|
A|--0--------------55---33---1----|
D|--0--------------55---33---1----|

***Extra: From erlier version: played during verse...***
e|---------------------------------|
B|---------------------------------|
G|----0-2-0------------------------|
D|----------3-1---8-7-3------------|
A|--0-----------5-----3---0--------|
D|--0-----------5-----3---0--------|

Zemřel mi Felix :´-(

14. září 2008 v 10:28 Myší Království
Achjo, poslední dobou jsem zase total v háji. Všichni jsou na mě protivní, já jsem protivná na všechny, máma je taky grogy. Asi podzimní depka, či co, ale mně to štve. Teďkom je období úmrtí, tj. desáté výročí otcovy smrti, k tomu nám zemřel náš drahý milovaný FELIX OFELIUS, kterého do naší rodiny přivedl tatínek a byl něco jako pupeční šńůra mezi mnou a papínem, poněvadž věřím, že zvířata mají tu nadpřirozenou moc. A babina: Šak je to jenom zvířa.
No nevím, kdo si k němu tulil hubu, když umřela půlka naší rodiny!!! On prostě už do rodiny patřil. Nebylo to jen zvířa, prostě on byl ten, kdo ma držal, když sem sa deprimovala loni... a teď umřel. Aspoň jsem sa s ním rozlučila, páč jsem viděla, že tu dlůho nebude. Už byl takový divný, měl pomalé myšlení a reakce a tak. A já jí řekla: Za rok už tu nebude. A ona: Ale prosimťaaa...
TeĎ mi Kuba píše. Že byl Felix zesláblý a spadla mu hlava do misky s vodů... detaily cu vědět. ne jakésik "ASI SA TO TAK STALO". A proč sa to dovídám já, kerá jsem ho měla nejradějc, poslední?!
A k tomu: člověk, na kterém mi moc záleží, dokáže ma někdy nasrat a v současnosti jsme sa nasrali navzájem, sa se mňů nebaví, protože jsme se nasrali navzájem. Tímto se omluvám všem za to, že jsem se vůbec narodila, protože vidím, že všechny jenom kompletně seru. A není to jenom fráze, je to pravda. Žiju jenom pro svůj vlastní uživit, chci mít rodinu, děti, manžela, zdraví a kariéru, proto žiju, ale nikomu vlastně nejsem užitečná, protože... jo, snad nějací lidi, určití lidi těď povidajů, že jsme jim snad s něčím pomohla... ale to je jenom miliontina toho, co sjem kdy chtěla dokázat... dyť já si ani nedokážu představit sama sebe v budoucnu, a jak říká Samík: nevím co bude zitra, jak mám vědět, co bude za týden...
A holt su upřímný člověk, řeknu všecko radši upřímně, sice OPATRNĚ, ale pravda vždycky přijde... a je fuk, jestli je hezká nebo hnusná, hnusnou se snažím říkat opatrně a citlivě, doháje, PROČ SE JENOM SNAŽÍM VŠECKO NAPSAVOVA, PROČ VŮBEC TY KRAVINY CO DĚLÁM, DĚLÁM?!?! Vždycky jsem chtěla být dokonalá, kdysi sjem si mysllea, že to zvládnu, a najednou se všechno hroutí... nedokážu to prostě. Nedokážu nic, nemám prostě výdrž, tak to JE a tak to BUDE.
Asi su fakt po otocovi, jenomže mezi mnou a jím je mega rozdíl.
Já to tomu zasranému životu, osudu, či co to je, NANDÁM a PODÁM SI HO a VYDRŽÍM TO TU!!!!! Pak na mňa može byt nasraný, kdo chce, ale já to mosím vydržat. Prostě jo.
Po cestě sem jsem viděla na lavičce v parku u třech svatých hromadu hader. Tímto gratuluju neznámé budoucí mamince.
A TÝBRĎO, JÁ SU KRÁVA! MÁŠ UPE PRAVDU, TY ČLOVĚKU, TY VÍŠ KTERÝ:-)
See You All Later
Chris

já malá bezbraná zamindrákovaná

12. září 2008 v 16:51 | já kdo asi |  Moje slavné psaní
Dosud jsem se držela zdravá a silná, prý můžu vyhrát, když budu pilná, ty ale nejsi věc, tak proč o tebe hrát říkají mi, že mám jít, že mám bojovat, čekám, že jednou skončí každé utrpení, z boje jdou krom vítězů hlavně poražení, válku nenávidím, večně prohrávám, neboj, půjdu do ústraní, to ti přísahám a ty tvoje oči proklínám.
Všechno je to absolutně nereálné, má mysl hoří, hlava tím chřadne, myšlenky tvoří předsudky chladné, kdo svým snům vládne, jeho mysl zvadne, sama vím, co smím a co nesmím cítit, když žárovka praskne, nedá se svítit. Ale tvůj věrný pohled proklínám! I když nevěřím na čáry,
fajn, tak se složím na máry, pak ticho a klid a všechen lidský cit, zahyne, jako já mladá a bolavá, vím, trest mě nemine, sama jsem skonala v tisících šlépějí vrahů svých nadějí, prohru rozpoznávám, možná se vzdávám.

Řetězák od Kanca

12. září 2008 v 15:57 Myší Království
1. Kolik je hodin?
15:16
2. Jak zní tvé jméno podle rodného listu?
Kristýna Vaňková
3. Přezdívky?
Kris, Kike, Kikoush, Figgina, Vaňčena, Applepie, KowaleczkaPowaleczka, a tak dál, no:-)
5. Který den dostaneš svůj další narozeninový dort?
až sa mamka uráčí něco objednat
6. Máš nějaké oblíbené zvíře?
Matku... jo oblíbené, nemám:-D
7. Jakou máš barvu očí?
modrozelené
8. A vlasů?
červené
9. Máš piercing?
pooooooh, nemám
10. A tetování?
Nnn
11. A chceš?
Tatooo joooo
12. Nejoblíbenější země?
Kanada, GB,
13. Jakou barvu mají tvoje ponožky?
white
14. Kam bys ráda cestovala?
Kanada
15. Tvůj nej film?
Já nevím, no zabijte mňa
16. Jsi momentálně zamilovaná?
JO!!! Je to ta nejhorší věc, co sa mohla stat! ZLÝÝÝÝÝ SEEEEN:-(
17. Tvé nej jídlo?
Těstoviny s žmatlů
18. Oblíbený den v týdnu?
Pátek, sobota
19. Nej seriál?
Dr. House, Ulice
20. Jakou používáš zubní pastu?
Jakoukoli,
21. Nej restaurace?
Jakožto studentku hotelovky: NEPROVOKOVAT!!!
22. Nej květina?
Kolopějka. S konopím nemá co dělat ale.
23. Nej sporty?
Gaučing, ležing
24. Tvůj nej FAST-FOOD restaurant =)
Pooh mein Gott
25. Co nejraději piješ?
Vodu;-)
26. Jakou barvu má tvůj pokoj?
plakáty samé
27. Kde vidíš sebe za 10 let?
mrtvá:D
28. Od koho ti přišel poslední mail?
Magda Macháčková s tibetským testem
29.Byla jsi někdy potrestána za zločin?
Jáááááááá???
30. Kdy chodíš spát?
Kole půlnoci, dle toho, jak vstávám
31. Který předmět ve škole nesnášíš?
matematika, chemie
32.Který film jsi viděla naposled?
NWm
33.Jaké talíře máte v pokoji?
:-o COOOOOOOOOOOOO? :-D
34.Kterou knihu právě čteš?
Žádnou...
35. Co je na tvé podložce pod myší?
podložka je sešit 560
36. Co tě napadne jako první, když se ráno vzbudíš?
"Zas tma jak v prdeli"
37. Oblíbená barva?
Všecky krom pastelových barev
38. Kolikrát necháš zazvonit tel. než ho zvedneš?
Dvakrát a půl
39. Jména tvých dětí?
Eee... Jirka po bráchovi anebo Lukáš po vítekom, anebo Vojtíšek po tatínkovi, pstě chlapi mého života no:-D A holka... asi Nataša, nebo něco podobně stupidního.
40. Máš ráda rychlou jízdu?
Tokyo drift:-D
41. Spíš s nějakou plyšovou hračkou?
Semtam
42. Kdybych mohla potkat nějakou osobu...
Tak je to dnes v 12:30
43. Nej zaměstnání?
Spisovatelka
44. Kolikrát jsi byla opravdu zamilovaná?
Asi třikrát... te´d potřetí (taky každému chlapovi naletím)
45. Co se skrývá pod tvou postelí?
Mám válendu:-D
46. Oblíbený sport ke sledování?
plážák, synchronizované skoky do vody (LOH rullezz, pěkní chlapi, ach) a pak nevím... hasičské závody:-D
47. Čeho se nejvíc bojíš?
strachu
48. Kdo ti nejpravdivěji odpoví?
moje srdce
49. Kečup nebo hořčice?
kečup
50. Nejkrásnější místo, které si navštívila?
Brighton
51. Vanilka nebo čokoláda?
Vanilka (Milan Jurčík:-D)
52. Horor nebo komedie?
jak kdy
53. Moře nebo hory?
Obojí
54. Teplo nebo zima?
Jak kdy
55. Kolik je teď hodin?
15:56
56. Kdo má v řetězáku pokračovat?
evrybady denc nou

Frank Iero: Stárne, oškliví, blbne, nebo se prostě změnil?!

12. září 2008 v 14:45 My Chemical Romance
Vypadá jako můj kmotr, omg! To chmíříčko bylo ještě roztomilé, ale totok je už moc. Kde je ten kanec předtím?!
Takže: Předtím a teď...

Budeme sa stěhovááát! možná

11. září 2008 v 16:11
V původní verzi tenhle článek zněl:
Tyjo já ani neožu pssat.
A dnes doplňuju fakta, že se stěhujeme "jen" z kopečku dólu do bytovky Samíkova dědy. Dneska se jdeme podivat, co za hrůzy na nás zbylo. Doufám, že to nní garsoniéra, to bych radši ostala u nás U Lapače, kde mi fučí skrz okna a v zimě spávám v ryflách pod dvůma peřinama:-D Takže saˇtěším jak malá Jaruna, navíc je to přes cestu k nádraží... pste su š´tastná:-*
XOXO Chris

RYCHLOKURZ MORAVŠTINY, 2. LEKCE: Ukazovací zájmena, zájmeno "HEN"

10. září 2008 v 16:49 RYCHLOKURZ MORAVŠTINY

Ukazovací zájmena

Ukazovací zájmena Moravanům slouží pro upřesnění jakéhokoli místa kdekoli. Bývají doprovázena ukazování prstem, vykopnutím, kýváním brady a nezřídkakdy zbytečně hlasitým projevem. Občas se naskytne poslech jedné věty, kde se objeví všechna slova dohromady.
Příklad: Hentam sem slyšél hentoho, povídal o hentéj, že ju viďél, jak cicmala hentého.
1. hen, hentam (tam)
2. hento (tamto)
3. henta, henten, henti (tamta, tamten, tamti)
4. hentu, henteho, henty (tamtu, tamtoho, tamty)
5. tentok, táto, totok (ten, ta, to)
6. tátok, ten (ta, ten)
Důležité slova:
ŠAK: však
TOŠ (TOŽ): tak (na začátku vět)
Tož takto to nejde, hernajs.
(Takhle to opravdu nejde)
Šak nejsu blbá, ne?
(Nejsem hloupá!)