Říjen 2008

Test století

30. října 2008 v 15:40
Totok je fakt sila:-D Předem upozorňuju, že je to neškodné... já to našla na blogu cizí holky, a žádné info nedostala... ale dost jsem se nasmála:-D http://stahovatka.xf.cz/fotky/osud.htm

I don´t like move it move it

29. října 2008 v 11:05
Kurevské zasrané stěhování.
Omlouvám se tímto svému bratrovi a ó Velkému Šákulovi, kterému sloužím, za to, že používám vulgarismy. Ale jinak to nedá se říct, vite? Všetko ma bolí. Stěhovaly jsme celé odpoledňa a mně bylo líto těch chlapů, jak stěhovali nábytek z druhého patra dólu a pak do třetího nahoru. Ale moje lítost je jim asi k hovnu. Jo a Samík má POTKYŠA!!! Je krásný flekatý a jmenuje se Sheila. Ale je upe nádherný chlupatý přítulný. Bylo tak krásné, když sa mi schoval do ruk a jak jsem cítila, jak mu tluče srdíčko, to bylo jak miminko! Krása, krása, krása.

Jo a mám motiv na nový příběh. TudíŽ budu mít asi dvacátý příběh rozepsaný.
Anebo si ho nechat na pak? Asi jo.

Servus. Kdo mi chce napsat něco hezkého, tak jsem na mobilu: 605816364. Vím, že se to nemá, ale nějaké teplé slovo potěší. Ať nikdo nenapíše třeba TERMODEKA, PLYNOVÉ TOPENÍ, hezké věci, jako ŠTĚŇÁTKA, KOŤÁTKA, PTÁČÁTKA, KUŘÁTKA, nebo jakákoli mláďátka NEBERU, ani kdybyste napsali SAMÍKOVA SHEILA.

Jinak jsme ztratila karty, takže okultismem se nebudu zabívat, jinak sny vykládám nadále, takže mi pošlete na icq vzkaz a já vám to vyložím. Ovšem až se zase na net dostanu. Jinak ho budu mít DOMA cože je SUPER. Ale nwm kdy.

Miluju vás.
Krisík

I´d like to move it, move it... youtube V ČEŠTINĚ!

27. října 2008 v 14:07 | já já já jenom já |  Myší Království
No lidi. Ten BaBoček ma dost nasral. Jsme sa měly s mutter stěhovat a hovno hovno slavný soude. Já sa brodím už krabicama po bytě, už ma to sere. Nevím, kde mám ponožky, nevím, kde mám pyžamo... dneska jsem půl hodiny hledala blbů VIDLIČKU. Abych mohla zkusit, jestli jsou těstoviny dostatečně uvařené. A samosebou mi vyvřela voda.
Dneska jste na mňa všeci zlí. Skoupí na slovo. A to já jsem sa na vás všecky těšila. A vy jste na ňa jak Ludry 11. Achjo. Po náročném stěhování, balení, pakování, válání sa v zaprášených pytloch a ledajaké nechutné práci si chcu odddddechnout se svými přáteli. A ONi tu nejsou.

Jo a zase jsem se vrátila ke starým písničkám od Chinaski.

Kdo nevěří, že i taková zdánlivě popíková kapela jako Chinaski to kdysi uměla rozjet, tak ať si poslechne některou ze starších hitovek... třeba TADY... dole máte alba z roku 1995, 1996 a pak z 1997... ty vřele doporučuju!

Aaaa... YouTube je v ČEŠTINĚ!!! Super... hledám text... zpívá se tam NÉÉÉÉKOUKEJ SE NA MĚ PSÍMA OČIMA...

Nu tak pod tímdle článkem to máte.
Maucta.

Chinaski: ŽÁDNÝ CITY

27. října 2008 v 14:05 SONGY: Chinaski
Kdo nevěří, že i taková zdánlivě popíková kapela jako Chinaski to kdysi uměla rozjet, tak ať si poslechne některou ze starších hitovek... třeba TADY... dole máte alba z roku 1995, 1996 a pak z 1997... ty vřele doporučuju!


A shodou náhod, kdyby tahle písnička hrála někdy v rádiu, pošlu ji Lukáši Schröderovi... doufám, že si z toho nic nevezme, je to kuli tomu prvnímu verši:-)Nekoukej se na mě psíma očima
já dobře vím, že tím to končí - začíná
hele, dokud si nás nikdo nevšímá
můžeš jít se mnou

Za pusu tě dostanu na dobrej flám
deset krásnejch, mladejch lidí - každej sám
jestli tě to nebere - tak zamykám
můžeš se zvednout

Nebudu tě prosit

Žádný city - žádný slova
sjedeme to spolu
pěkně zvostra zasyrova

Žádný slzy - žádná zloba
sjedeme to spolu
pěkně zvostra zasyrova
YEAH!

No tak mě kousni, škrábni, štípni, bodni do slabin
nepřemejšlej a neváhej
bodni radši víc než míň

seber všechnu sílu
a projdi plamenem
no tak mě řízni
dělej řízni
no tak přitlač!


Gee má ZASE nové vlasy

24. října 2008 v 13:45 My Chemical Romance


Nechce se mi to překládat:-D


EXCLUSIVE: Gerard Way on Zombies and Hair Color at the 2008 Scream Awards

Many of you have already seen photos of My Chemical Romance's Gerard Way on the red carpet at last night's Scream Awards. I've heard several reactions that all seem to say that fans are pretty shocked at his hair (it's not pink anymore!) and by his "ugly" shoes (brown, knee-high round-toed boots). Well stop freaking out because I was there, I had a camera, I took pictures of him, and EXTREMELY on your behalf. If it were left up to me I would've asked him something about whether or not he was actually planning to turn the Tom Waits/William Burroughs musical "The Black Rider" into a graphic novel - because that's what I'm interested in. But time was of the essence, so I only got the skinny on how he'd survive the Zombie Apocalypse and why his hair was no longer red - s'cuse me, pink (he corrected me.) All of this while literally staring up into his nostrils. Seriously. Look:His hair doesn't look that bad. I thought you guys hated it when he dyed it pink? And now that it's pretty freshly black you're complaining? What do you want from the man? Should he just shave his head? I asked him why he changed the color again, and he told me, "Because I was in a wedding, and the pink didn't match the wedding." You'd go from pink back to black too, if you were gonna be in a wedding and your hair didn't match the decor. Cut him some slack. He is not "going Michael Jackson" on you like I've seen in some recent comments. When I asked Gerard whose wedding it was, he merely responded with, "a friend..." and continued to wring his hands and stare at me nervously:I told him regardless, you guys were all gonna freak out when you saw the photos and he laughed a little. He seemed pretty excited to answer my next question, though, "So, Buzznet wants to know how you, Gerard, would survive the Zombie Apocalypse." He sat on this one for a while - quite a while. I think everyone around me was pretty pissed off because they wanted to ask him stupid stuff about how he was feeling about the Umbrella Academy's nomination for Best New Comic Book, and if the movie rumors were true (they are.) All of these are totally relevant questions, but in the interest of YOU GUYS, I really only had to know why his hair wasn't pink and how he'd survive when Zombies attack. After looking at the sky for a bit and a lot of "Hmmm"-ing, Gerard quietly replied, "..... I wouldn't. Yea. I wouldn't survive at all. No chance. I'd get eaten." And shrugged his shoulders. Ladies, I'm no MCR fangirl but I'll admit - it was pretty damn cute. Made me wish I had a video cam so I could show you all the whole thing, but I figured really close up body shots and getting some of these answers would be suitable enough. ;-)

Finally, stop dogging on the man's boots already! They were downright AMAZING, and were honestly the first thing I noticed when I spotted him. I had to digest what I was looking at before I realized they were on Gerard Way's feet. Extreme close-up:Those are not, by any means, what I would consider "ugly" boots. I might re-think the brown with the black issue but I'm telling you those things must've cost a fortune. And they were pretty damn perfect for the segment in the space pod he did at the end of the show. I refuse to give you spoilers, so you'll have to watch the show on Tuesday October 21st to find out what I mean. Newageamazon is liveblogging the event, so don't forget to check that out - it's sure to be a... scream!

What do you guys think? Do you hate or love the Gee's new hair? How about the boots? Do you think the Umbrella Academy will win best comic? Discuss in the comments, and sit tight because I have more photos from the Scream Awards and tons more crazy dirt to spill about the event. Until tomorrow...

Be sure to check out my photo gallery of Gerard Way on the Red Carpet at the 2008 Spike TV Scream Awards, and this gallery too.

In the meantime, don't forget to add your favorite My Chemical Romance tracks to your Buzznet music player!

The Umbrella Academy bude zfilmovaná!!! (Welcome To The Black Gerard)

21. října 2008 v 16:12 My Chemical Romance
Fanoušci MCR, těšte se. Komix zpěváka Gerarda Waye The Umbrella Academy nebude jen malá knížečka kde nic tu nic u Slušovic. Budeme si jej pustit doma... na DVD... a zas... a znova... pořád. Je to neuvěřitelné! Gerard vyjádřil touhu ohledně produkce, více na www.mychemicalromance.cz

Dokonce neposlednější fotky prokazují, že ta jeho rudá záře není rudá, ale trošku černá:-D Nu asi se lekl, když jsme mu vynadala, že se opičí. Hodný chlapec.

welcome to the black gerard!!!
Lukáš a AROGANTNÍ?!?!?!

17. října 2008 v 16:24 Latafia
Možná víte, že Lukáš Schröder pracoval na Letní filmové škole v UH. Neznám ho zase tak moc, to se musí nechat. Ale ŠUKAL a AROGANTNÍ?!?! více informací...:-D


Hlody:-D

17. října 2008 v 15:54
Třídní (první den):
"Ty jsi z Mutěnic? Jé, tam máte to dobré víno... už máte burčák?"


Třídní druhý den:
"Jé, do Nivnice jezdím na klobásky..."


Dějepis:
P.uč. Šupka: Někdy se můžeme jít podívat k nám na péčko...
(Pozn.Pavilon P)


"A ve středu si dáme první exkurzi. Půjdeme na zmrzlinu, abychom se rozhlédli po krásách Hradiště jinde, než na trase mezi školou a nádražím."


Spatří interaktivní tabuli, zajásá: "Hej, to je dobréééé..."


TOS:
P.uč. Pummerová: Kluci, já vám ukážu, kde máte záchody.
Roman: My půjdem na holčičí.


Literatura:
p.uč.Malá: "Co je to novela?"
Půl minuty ticha, do kterého Milan zvolá:
"Já jsem jednůc viděl Esmeraldu!"


Dějepis:
Šupka: "Jaká civilizace vznikla v Mezopotámii?"
Monika Žaludková: "Teroristi."


Dějepis:
Šupka: Dámy mají přednost, tak Radime, pojď.
Radim: Já jsme chyběl!
Šupka: Kdy?
Radim: V pondělí.
Šupka: Tak já tě nebudu zkoušet z roho nového, pojď.


Čeština:
p.uč.Malá: Vy jste měli byt potichu, příště vám už nic neodpadne!
Brušťa: Šak nám eště nic neodpadlo.

Dějepis:
Šupka (ve výkladu): "...ale my víme, že Zeus byl starý prasák..."

Šupka: A Poseidon byl mořem čeho, boha, už jsem řekl, sakra..."

IKT:
Melinda u tabule
p. uč. Vaněk: "Co dělá v počítači operační systém?"
Melinda: "Udržuje pořádek, ne?"
P.uč. Vaněk: "Ano. Zapne vysavač, vyluxuje a nakonec ještě utře prach."


***dopisujemeee***

Nová básnická stránka:-D

17. října 2008 v 14:27 Blogařské záležitosti
Takže je to www.basnik.alikuvkoutek.cz a je to supper. Už tam hážu. A nemusíte se registrovat
:-)

See You L8er

Rock gang Party Tů

16. října 2008 v 16:45 | www.bandzone.cz/latafia |  Latafia

Rockgangparty vol. II

09.10.2008
Boys keep swinging - Kluci to rozjeli! Blíží se!
Pomaličku se čas sune dál a závratem se blíží II. setkání Rockgangparty.
Již nyní si můžete TADY zakoupit lístky.

Adios Elfík a kolektiv P.Z.V.
"Měníme svět i tím co neděláme."


Admin: V tvém případě, Elfíku, dvojnásob:-) teda ne že bys nic nedělal... ale sů možná věci, které neděláš... ale nic ma nenapadá. Vůbec:o)

Kdo chce kam, pomozme mu tam

16. října 2008 v 15:36 Blogařské záležitosti
Na vašem blogu http://applepie.blog.cz Vám návštěvník,
který se nepodepsal, zanechal tento vzkaz:

"Di do prdele"


Admin: Pozdě... už tam jsem

Ohavinka malááá

13. října 2008 v 16:42
Takže dneska jsem zjistila, že i my, ohavy, se můžeme semtam někomu líbit:-D To znamená, že se mě pokouší nabalit jeden moooc fešný průmyslovák (lépe řečeno: vypadá to na nabalování a lépe řečeno: vypadá fešně... ale babám se nelíbí:-D)

Jinak mám nový mobil. Jak víme, Nokia 5200 mi na Toweru of London spadla a zhynula. Taky 3410 začala blbnout: včera mi do smsky místo "vana" napsala "vgagngag". Teď mám Samsundžíčka nevímkolik za 1200,- a je fenomenální. No... je nahovno... ale tak textovky napíšu:-) jo a má to mmsky. Naštěstí. Takže kdyby mi chtěl někdo něco poslat:-)

See you Later

Komunita ohav otevřena stále!!!

Díky všem
Kika

Elfan celebrita, Latafia v zajetí číňanů, Latafiaaa...

9. října 2008 v 15:42
Klub kultury - homepage


Hlavním cílem činnosti občanského sdužení Přátelé zpětné vazby je formou veřejných produkcí podporovat v tvorbě a ve veřejném vystupování nejen kapely, které jsou tvořeny muzikanty sdruženými v rámci sdružení (v současnosti Latafia a Your Choice), ale i ostatní začínající hudební tělesa, která by jinak jen těžko oslovila širší hudební publikum. Především nám jde o rozvoj amatérských rockových kapel v celé šíři hudebního spektra z Uherského Hradiště a blízkého okolí. Chceme se spolupodílet na utváření kulturního prostředí. Respektujeme náš region jako specifickou kulturní oblast. Současně ale chceme ukázat, že i zde existuje celá řada životaschopných projektů v tzv. nefolklórní oblasti.

Latafia

Trojice mladých hudebníků - kytaristů, Lukáš Schröder, Tomáš Jančařík a Luboš Ševeček, spolu začala hrát v roce 2002. Lukáš a Luboš absolvovali kytarovou školu u Aloise Menšíka, přičemž Lukáš dál pokračoval ve studiu hry na kytaru jako člen Moravia Guitar Consortu. Tomáš je samouk. V té době společně jamovali, z čehož brzy vzešel impuls k založení kapely - Nehty. Luboš se přeorientoval na basovou kytaru a dalšími členy Nehtů byli zpěvačka Petra Kubáčková a bubeník Martin Zlámal. Společně zkoušeli v Mařaticích na Kordonu v domě č. p. 136. I přes špatné technické podmínky dokázali v roce 2003 vytvořit řadu skladeb. Bohužel, odchodem zpěvačky a ztrátou zázemí se činnost skupiny prakticky zastavila. Zakládající trojice přesto pokoutně po sklepích zkoušela, takže mezi sebou neztratila osobní ani hudební kontakt. Novou krev mezi ně nalil až bubeník František Elfmark, který přišel v roce 2004 ze skupiny Head Injury. Už pod novým názvem - Latafia - začali muzikanti zkoušet ve zkušebně kulturního domu v Sadech. V roce 2008 založili společně se skupinou Your Choice občanské sdružení Přátelé zpětné vazby.

Jejich technicky solidně provedený progressive rock patří k tomu nejlepšímu, co je možné v uherskohradišťském okolí slyšet.

Společně s Klubem kultury stála Latafia, konkrétně František Elfmark, u projektu podpory mladých rockových kapel Rock Gang Party Boys, která si klade za cíl pravidelně předvádět živou produkci začínajících skupin.

Kontakt:
e-mail: kontakt@latafia.com
František Elfmark, tel. +420 604 171 281
Lukáš Schröder, tel. +420 733 564 455

Your Choice

Trojčlenná kapela (Honza Oláh - kytara a zpěv, Aleš Baumaker - basová kytara, František Elfmark - bicí) vznikla teprve poměrně nedávno - v roce 2006. Přesto by jejich tvorba neměla být přehlížena. Styl emo je dnes velice populární, takže milovníkům poněkud depresivnějších tvrdých rytmů má kapela opravdu co nabídnout.

Kontakt:
email: yourchoice@seznam.cz
Honza Oláh, tel. +420 776 007 057


www.kkuh.cz

Latafia v Sadě hraje (Rock Gang)

9. října 2008 v 15:19 | Kris V. |  Latafia
16.11.2008 - SADY / UH - KD, 19.00
Takže tyto informace mluví jasně: 16. 11. 2008 v šest večer, Uherské Hradiště, Sady:-D Oficiální název je Rock Gang Party II. Abyste si nemysleli, že je Lata tak na úrovni (to sice je, ale neřešte), vystoupí tady ještě pár kapel z širokého dalekého okolí (ale spíš toho okolí, než širokého dalekého). Samuel Stain, Brevi Manu, Antikok... (neznám nic, hihi)

(minimálně využiju týdenní jízdenku na cestu TAM)

Elfan:

Boys keep swinging - Kluci to rozjeli! Blíží se!
Pomaličku se čas sune dál a závratem se blíží II. setkání Rockgangparty.
Již nyní si můžete TADY zakoupit lístky.
Zatím příslíbené kapely: ANITOKOK, SAMUEL STAIN, aPARTY a LATAfIA... více informací o koncertě plus plakát tady najdete brzy.

Adios Elfík
"Měníme svět i tím co neděláme."


Lukáš:

"...tak doufám, že se sejdem v hojném počtu a pořádně si zablbnem. Těšíme se!!!"


Jestli se najde nějaký zoufalec, jenž nezná Latafiu(!!!!!!!!) tak zkuste www.bandzone.cz/latafia

Holala
Kris

Tudej???

8. října 2008 v 16:58 Myší Království
Jéééé!
Číňani neznají Latafiu, ajk to?! Poznajů:-D
Píšu si s Číňanem a učím ho, co je to Latafia:-D čekám reakci.
Sry, musela jsem změnit šablonu, aby se startovaly stránky, sand to pujde:-(
A potkala jsem Kowáka zase.
Chjo
papa, kris

Ben Grýnpísák

7. října 2008 v 16:51 | Kris Vaňková |  Billy Talent
Takže mi přišel krásný bulletin od Billy Talent. A to sice, že Beník náš se s několika předními umělci přidal k ochraně planety:-D
Jak jinak než svým úžasným zpěvem. Moje mizerná angličtina možná dobře, možná blbě pochopila, že song se jmenuje "You Have A Choice" a dá se stáhnout na Avaaz. ca.

Bohužel, pro ty zdatnější :-D

Ben Kowalewicz of Billy Talent has joined forces with Avaaz. ca and some of Canada's top musicians to save the planet and raise attention for voting.


Ben teamed up with the likes of K-OS, Sarah Harmer, plus members of the Barenaked Ladies, Three Days Grace, Broken Social Scene, and more to create, "You Have A Choice" - a powerful song about the necessity of action and the importance of voting.


Avaaz is giving away the song completely free as an MP3 and ringtone
here.
For additional information on Avaaz and fighting climate change, please click
here and remember, you have a choice.
Vote.
Tudej Tumorou Fordka

7. října 2008 v 15:26 Blogařské záležitosti
Radey o mně napsala básničku. Bulela jsem jak želva.
Umím obracat palačinky ve vzduchu.
Byla jsem v ONV.
A počítač sa nějak sere dneska se všeckým.
A idu ukládat na Liter.
Hola.

Komunita ohav

2. října 2008 v 16:45 Blogařské záležitosti
Kdyžtak se zaregistrujte:-D v Oblíbených.
Omlouvám se za design, ten neměl být! jak víte, minulou sobotu jsem udělala nový, úžasný... a teď mi začal erorovat, takže mám po něm! Tak se ma mně nezlobte:-(
Papapa
Kris