Březen 2009

Bobrkomenzí II.

28. března 2009 v 22:34 Myší Království
Tak dobře. Čtu to po sobě... teda nečtu, ale uvědomila jsem si ZA-VŠECHNO-MŮŽOU-UFONI, nebo snad "jen" mrtví lidé? Těžko říct, když jsem si uvědomila, že do mě tatíno rýpe, tak to je stejný pocit, jako když jsem viděla poprvé Mistra psích pohledů, takové to "a kuurva je to tu a je to uuuplně jasné..." Stav, kdy fráze "jsem v prdeli" zní relativně pohodově, stejně tak všechny sprosté slova na světě a všechny nadávky na světě a všechny slova, které nemůžete vyjádřit dneska a teď nazývám BOBRKOMENZÍ.

Pokud vás někoho zajímá, jak to vzniklo, jde o slovní hříčku mých spolužáků, původně fráze WOHER KOMMEN SIE, kde bydlíte.
Posuňte si čas, mimochodem, bobr se vedle budí, radši jdu spát. Abych nebobrkomenzí až do bobrkomenzí. Za chvílu z toho zbobrkomenzí a budu v bobrkomenzí.

C U L87654321er

...ách bobr, bobr:-D

Bobrkomenzí?

28. března 2009 v 21:08 Myší Království
Jsem zase v prháji. Jo, jasně, ve chvíli, kdy je mi nejhůř, nacpu se třezalkou jak nadutá koza, vykoupu se, umyju si vlasy, namažu si chlěba krevetovým máslem a paštikou z husích jater s pomerančem, kterou nenávidím, mexický sýr, žlutou papriku, jakésik šafránové kokina, pustím si Pezz a pohádám se s matkou kvůli rostlinnému dýchání, krom toho, že mi všecko padá z ruky, dneska jsem zakopla o smeták a rozkopla květník nebo co to bylo za kelímek, umyju okna, dám pusu tady domu listí, co mám na okně, klepou se mi nohy, je mi zima, leju do sebe vodu nebo co a cpu se a bolí mě záda, nechce se mi ani spát ani psát, všichni na mě SEROU SEROU A SEROU, krom těch, co mě poslali dnes do prdele, nejsou to nebo šli ven.

Prakticky nevím, co píšu, ale jedno vám řeknu. Zase jsem do toho spadla, a jak jinak čekat, že na tenhle článek zareaguje maximálně Samík s rádoby pozitivními filozofiemi, které jsou mi teď docela šumafuk, protože jsou naivní jako Esmeralda v době, kdy jí azčala růst prsa. Možná napíše nějaká blbka z fanklubu Billa Kaulitze, že tu to mám sUpEeEr a ZhE sHE maAaAm jUkNouT nA jEjIi bLogYYsek, tak na to vám upřímně seru.

Ani nevím proč to sem píšu. Nějak porušuju pravidlo, že tenhle blog bude ryze kulturní. Asi abych měla nějaký epilog, než sebou budu mlátit v gumové cele, jak řekla Kancová.

Mějte se jak chcete a pokud možno co nejlíp:-)

Krisík

17800 návštěvník

27. března 2009 v 19:49 Blogařské záležitosti
...jsem já:-D to mě těší! A jako takováto mám právo vám oznámit článek o kapele Dave Matthews Band, kterou jsem právě mígla do své rodiny. Této kapele přibyl taky další song... "Say Goodbye" , který za to takys tojí. Ten překlad byl taky dost náročný.

Mamka mi nevěří, že květiny v noci dýchají. Že prý z ní dělám vola. No co už.

Jo a na serveru Liter.cz je nová vychytávka: sbírky! Takže jsem hned stvořila sbírku povídek: Chlapi přece nebrečej, Ostuda Fuchsovic rodiny, Viva La Rosamunde, Černou Emu, a jak jinak i mimo jiné sbírku básniček o člověku, který mi zamotal hlavu alias POKLONY PSÍM OČÍM:D:D ach, Literáci, vy jste mi udělali takovou radooost...:D:D

CUL8ER

Dave Matthews Band - Say Goodbye (překlad)

27. března 2009 v 19:30 | Krisík |  SONGY Dave Matthews Band
Erotikuš písnička od DMB

Dave Matthews Band - Say Goodbye

27. března 2009 v 19:29 SONGY Dave Matthews Band
Úžasná písnička od ještě úžasnější kapely:-)

Dave Matthews Band

27. března 2009 v 17:52 Dave Matthews Band

Jdi na rubriku Dave Matthews Band →→→

  • O kapele
  • Foto kapely
  • MP3
  • Videoklip "Big Eyed Fish"
  • Pro playlist klikni sem

Dave Matthews Band (někdy zkracuje na DMB) je americká rocková kapela vznikla v Charlottesville ve Virginii v roce 1991. Zakládajícími členy jsou zpěvák-písničkář a kytarista Dave Matthews, basista Stefan Lessard, houslista Boyd Tinsley a bubeník Carter Beauford. Saxofonista LeRoi Moore, zakládající člen, byl součástí kapely až do své smrti v srpnu 2008. Jeho místo je v současné době obsazena Jeff Coffin, z Béla Fleck a Flecktones slávy. Se členy kapely, kteří mají své kořeny v rozdílných žánrů, včetně jazzu, klasické hudby, druh hudby, a "Afro-beat", kombinace každý člen vytváří zvuk, který získal jejich fanoušků z různých čtvrtí.

Kapela není jen držitel několika ocenění Grammy, ale byla oceněna NAACP předsedou Cenu za řešení problémů z boje za rovnost, životní prostředí, školství, rasová tolerance a AIDS povědomí

Tento pás je známý pro své každoroční letní celostátní turné s dlouhým improvizačními ztvárněními jejich písní doprovázených videi se složitou choreografii a osvětlením. Mají prodáno přes 31 milionů tiketů ve Spojených státech samotných, čímž se umístili v Top 100 nejvíce prodávaných hudební vystoupeních všech dob.


Stáhni songu v mp3:Get a playlist! Standalone player Get Ringtones!

Ian D'Sa ve vězení!!! (Billy Talent)

24. března 2009 v 16:32 Billy Talent
Lidičky, našla jsem v počítači tuhle fotomontáž:D:D TADY

Já chci spát...

22. března 2009 v 6:18 Myší Království
CELOU-NOC-JSEM-NESPALA!
Tak vám řeknu, že na jednu stranu to dopadlo oukej, akorát, že vzhledem k okolnostem, jaké se naskytly, jsem měla nasazeného brouka do hlavy. Spíš takého švába. Abyste věděli, odešla jsem z ICQ ve tři s tím, že usnu. Pustila jsem si písničky od Latafie, ze kterých se mi udělalo zle, tak jsem si pustila Lucku Bílou s myšlenkou, jaké by to bylo, kdyby mě na filmovce přejel autobus a jestli by Hendrix brečel. Nevím, proč mě napadl zrovna Hendrix. Prostě mě napadl. Teda nenapadl, to by neudělal, myslím, že mě napadl v hlavě:-)


Po včerejšku a dnešní probděné noci jsem rozdělila chlapy na tři skupiny:
  1. skupina Á: nesnáší mě, hnusím se jim, řvou na mě narážky na můj prasečí ksicht a jsou rádi, když se mi vyhnou
  2. skupina BÉ: lichotí mi, není jim blbé se vetřít a jediný cíl je mě ojet. Ještěže se nedám.
  3. skupina CÉ: tzv. MUŽI S BRATRSKÝM REFLEXEM, k této skupině přirovnávám svého: virtuálního otce, virtuálního bratra, chlapy ze třídy a členy biologické rodiny. Přemýšlím, do které skupiny patří jeden nejmenovaný profesor.
Jsem ukecaná? Myslíte, že jsem ukecaná? Tak jsem to tuším řekla Lubíkovi; musím mluvit, protože pak nemusím myslet. Na hovadiny, aj na důležité věci, jako například, proč se kolem mě shlukují chlapi jen v těchdle kastách a žádný ke mně není schopný cítit něco slušného, hezkého, citlivého, nezištného a normálního. Musím kecat taky proto, že tu nikdo není, musím psát, ač bych měla spát, což nemůžu, protože se zabývám feministickými poznatky posledních 24 hodin a nemůžu přijít na kloub jedné záhadě:

PROČ TO DĚLÁ?!?!?!


Nehorázné něco něčeho

21. března 2009 v 15:39 Myší Království
Nehorázně něčeho je moc a něčeho málo. Chtěla jsem něco moc a mám to, ale jinak, než bych předpokládala. No chtěla jsem to a mám to.
Doufám, že je to srozumitelné.
Nebojte, su docela střízlivá:D:D
Papa
CUL8ER

Takoví jsme tenkrát Billy! (Billy Talent v začátcích)

20. března 2009 v 22:02 Billy Talent

Jít na hlavní článek Billy Talent


Takže jako správná ucha Pezz začínali tihle čtyři kanadští kanci:-) Album Pezz "WATOOSH!" si stáhneš v raru TADY nebo v zipu TADY. Je to nářez, mnohem blíž k punku a jejich vzorům Buzzcocks.
A já vám GARANTUJU, že něco takového byste vy, co je moc neznáte, na Billy Talent netypovali. Z pochyb vás vytrhne jedině Benův hlas:-)

Jít na hlavní článek Billy Talent


Máčala nestíhá

16. března 2009 v 20:39 Myší Království
Nestíhám žit, ani psat, ani existovat:D:D lidičky, nechcete někdo mě přeoperovat na pohlaví mužské? Baby sů hezčí, než chlapi, a chlapi to majů lepší... aj když bych radši mohla byt hermafrodit... asi jak žížala:-)

Zitra jdu na soutěž v ČR, v sobotu MOŽNÁ na RGP. Možná, protože ten blbec, co nás měl vézt domů, jede kamsi dop... do prostoru. Už tam je. Bude, až sa ně dostane pod ruku, šak tolik nasliboval....


Myslím, že tady někdo zemře, hehe.... a možná to budu já a možná dám životu nový rozměr:-)

CUL8er

Všichni zemřeme

12. března 2009 v 18:42 Aktuální dění... BULVÁR:-D
Výhled do budoucna
Nostradamus předpovídá, že mezi koncem roku 2010(nebo začátkem 2011) a rokem 2015 budou rozpoutány dvě velké války, které na severní polokouli zredukují počet obyvatelstva na 50%. Ti, co přežijí vojenské údery, zahynou žízní nebo na následky použití chemických zbraní. Dále prorok upozorňuje, že kdo si v předcházejícím období - jež on sám označuje za éru největšího blahobytu v dějinách světa - zachová jasnou hlavu a připraví se na hrozící apokalypsu, ten bude v patřičný okamžik vědět, jak si má počínat. Nostradamus tvrdí, že jeho předpovědi jsou důležité zvláště pro generace žijící v letech 1615-1655, 1915 a 2015, kolem r. 2550 a 2700- 3080.
Slovo autora (knihy) :

Následující Nostradamovo proroctví by si mělo pozorně přečíst co nejvíce lidí. Přál bych si, aby jim
porozuměli, vyvodili z nich pro sebe správné závěry a proměnili je v činy.
Je možné, že se Nostradamus mýlil. Mohl jsem se dopustit ve své práci zásadní chyby také já, a v tom
případě prosím za prominutí. Přesto pomyšlení, že po přečtení dalších stránek budete připraveni na
na neblahou budoucnost, mne naplňuje uspokojením a přeji vám, kteří přežijete, a vašim potomkům
šťastnou budoucnost navěky.Manfred DimdeNostradamovo vylíčení tohoto katastrofického období lidstva by nemělo být rozmělňováno zbytečnými komentáři z pohledu současného člověka. To je také důvod, proč níže uvedené předpovědi necháváme bez komentáře, pouze si k některým dovolíme přiřadit pár heslovitých poznámek
:


2009 - " Pět set hvězd, které se ukážou - dny zrání. Z jedné mazané ženy vzejdou dva samostatní princové. "

Pět set států světa čekají dny zkoušky.
2010 - " Čtyři nájemní vrahové - strašlivá válka nastane. Velký nepřítel lidského rodu. Bude ještě horší ten děd - jedenáctka zplodí dvě války. Železem, ohněm, vodou - krvavé a nelidské."

Opět narážka na čtyři atentáty v průběhu jednoho týdne - válka postihne celé lidstvo. "Jedenáctka" = rok 2011.
2011 - "Mezi Iónskými kuchyněmi - nebezpečná příprava. Bude břemenem okolojdoucí pohrobek. V horách to nejhorší jde kolem bez zatížení. Bradatými nepozorován - na trůnu se raduje vévoda z léčky."

Iónský - chemie. Dědičné hříchy pro děti - je šance přežít v horách a ve speciálních podzemních krytech.
2013 - " Mezi nízkými - nezbytnost znovukoupených zvířat. Jeví se deset - vedeno k vítězství ve větru dvoupolitické ligy. Schovaní vojáci řídí hrozivé zbraně. Ne daleko čas vyzkoušení protipólného města."

Zamoření vegetace - hyne užitkový dobytek - jižní polokoule se též zamíchala do války - rakety.
2014 - " Urna telete - když přijdou roky rad, které se samy vzdávají. Říká stádo plašit - z obavy před vítězným princem. Budou hojně provázeny sestrami hnisavých vřídků. Částečně se nestaly samotákami."

Konec katastrofického období - kožní onemocnění - nemocní nebudou izolováni - špatné ošetřovací metody.
2015 - " Dvě války, provázené žízní, povede starý vůdce ve čtyřech letech. Mimořádného dne - syn zapře hlídače. Uprostřed moci života - přijde smrt - drsná a dlouhá v jedenáctém. Senát na ostrově umírá - dlouze a lehce.

Válku rozpoutá nějaký starý státník - na vrcholu blahobytu přijde nečekaně válka. V jedenáctém - ke konci r.2010 nebo začátkem 2011. V této válce bude hlavní úder namířen proti Velké Británii.
To jsou zajisté neradostné vyhlídky pro začátek tohoto tisíciletí. V roce 2115 (možná 2015, že by tisk.chyba?-pozn.autor) se bude svět nacházet doslova v troskách . Ale to nejhorší, co si světové dějiny v příštích 500 letech připíší na účet, teprve přijde.Už ve 20. století bylo vždy s poraženými agresory tvrdě zúčtováno;
po skončení této - první skutečně globální - války, to proběhne zvláště tvrdým způsobem. Podle Nostradama bude vzájemná nenávist křesťanů a muslimů pravou příčinou vzniku války. Ta skončí pomsti-chtivým tažením, v němž má být zničena Ka´ba, největší svátost islámu.
Nostradamus se na toto tažení, jehož důsledky zná, dívá s obavami. Se slovy "v Římě bude zvolen syn krvavé vlny" odsuzuje papeže, který volá po tažení volá. Co bude dál? Oběti války mají co dělat samy se sebou, celé oblasti jsou neobyvatelné, protože byly zasaženy chemickými bojovými látkami, infrastruktura zemí je rozbita. Nostradamus popisuje situaci na severní polokouli s tím, že náplní života lidí, co přežili, budou modlitby. Šok odezní a jedinci, kteří včas odešli na jižní polokouli či do hor, se vrátí a začnou budovat nový život. A jak jinak: Na celé severní polokouli začnou boje o pozemky a půdu, státní hranice...
[----------- 13. října 2002
]

Koprové zkratky

11. března 2009 v 15:11
Konečně jsem našla detailní výpis:

KOPR - kurevský odpor pracovnímu rezimu
SAKO - stav absolutního kopru
HOSIP - hovno si pamatuju
LAHOSIP - lautr hovno si pamatuju
HOSIPIPI - hovno si pamatuje, i kdy si píse
HOMIMO - hovno místo mozku, poslední a nemenná fáze

RaTka z Mad Calm

10. března 2009 v 12:07 | Krisík |  Mad Calm

Ach, jsem ráda, že můžu o tomhle krásném půvabném človíčkovi říct, že je moje best friend:-)

Mad Calm

10. března 2009 v 12:05

Jít na rubriku Mad Calm


Nazdárek lidičky :))
Jsme kapela Mad Calm,která vznikla 15.prosince 2008.
Hrajeme ve složení basa,kytara,bicí,zpěv a to věci vlastní tvorby - něco ve stylu pop-rock.
Zatím jsme zalezlí ve zkušebně,ale v nejbližší době by jsme se chtěli vydat na soutěže,do klubů a samozdřejmě i na nějaké ty fesťáčky ;) .
Máme za sebou nějaké to nahrávání (které se uskutečnilo u nás ve zkušebně),tak doufáme,že brzy přijdou i nějaké ty videjka (aby jste nás mohli vidět v akci).
Snad se Vám bude naše muzika libit.
Přejeme příjemný poslech :-P :)


Songy si poslechnete a fotky pokukáte na:

Jo a ještě něco, pohrála jsem si s fotkou zpěvačky Radey... víc v rubrice Mad Calm:-)

jsem z5

9. března 2009 v 16:54 Myší Království
Tak moji milí milovaní jsem tu a na klíně ně sedí moje Míša a žužleme lízátka. Jinak se mám dobře depresivně.
Míšooo, nemlaskeeej, kuaaa....


KRIS

CUL8er

7. března 2009 v 2:21 Myší Království
Takže konečně jsem zlikvidovala všechny trojské koně... snad... a tak můžu jít spát. Zítra jedu na Valachy, AUVAJS a v pondělí přijedu. Takže se na ICQ nesetkám ani s rumovou vílou, ani s nikým. Nevadí. Mám novou tašku a zjistím, že je to kojenecká taška na plenky... ale je pěkná:-)

No idu spat. Brouf a hezké prázdniny.
CUL8er

Proč jsem tak upřímná?

5. března 2009 v 22:26 | Kris V. |  Myší Království
Protože to někdy někdo nechápete, musím to sem napsat... Proč říkám, všechno, co si myslím a co cítím??? Nikdy jsem to nevěděla, ale poslední dobou to začínám chápat... STRAŠNĚ SE BOJÍM SMRTI!

;-) Nesmějte se mi, ale v tomhle ohledu jsem paranoidní jak hovado. Nebojím se smrti, jako takové, jenže... bojím se, že něco nestihnu. Ať už svatbu, nebo děti, nebo Nobelovku, výšku, nebo vydání knihy.... prostě se bojím, že něco neklapne, protože se může stát cokoli, a "nejlíp", když umřu. To si nesplním NIC. myslím na to pořád. Skoro.

A představte si, že někdo umře, někdo, na kom vám strašně záleželo... máte pocit, jako byste mu chtěli tolik říct! Je to jako jet na prázdniny na Nový Zéland a fotit a fotit... a nic se nepokochat. Pak přijedete domů a strašně vás to mrzí....

PROTO všechno říkám na rovinu. I když si někoho vážím, když někoho nemám ráda, když mi někdo ubližuje, když někoho mám ráda až moc. Když se objeví náznak toho, že bych se mohla zamilovat, musím si parádně dávat pozor na tlamu, a myslím, že obzvlášť jeden konkrétní člověk už mě má dost, protože jsem mu vyznala lásku několikrát. Už víš proč? :-D

Prostě se o vás, zlatíčka moje, bojím. Že jednoho dne se vzbudím, vy tu nebudete a já budu vědět, že jsem na vás byla vždycky jen svině a nikdy jsem vám neřekla, jak moc si vás vážím...

Tak, a je to venku:-D
CUL8ER, Kris

Welcome!!!

5. března 2009 v 21:27 Blogařské záležitosti
Tadá! Takže oprava blogu dopadla... nahovno:-D
Šlo o roztřídění, které se mi snad povedlo, reklamace beru:-)
Jinak se mějte hezky a bděte dál...

Líbí se mi to tu čím dál tím míň... :-D

Kris