Bobrkomenzí?

28. března 2009 v 21:08 |  Myší Království
Jsem zase v prháji. Jo, jasně, ve chvíli, kdy je mi nejhůř, nacpu se třezalkou jak nadutá koza, vykoupu se, umyju si vlasy, namažu si chlěba krevetovým máslem a paštikou z husích jater s pomerančem, kterou nenávidím, mexický sýr, žlutou papriku, jakésik šafránové kokina, pustím si Pezz a pohádám se s matkou kvůli rostlinnému dýchání, krom toho, že mi všecko padá z ruky, dneska jsem zakopla o smeták a rozkopla květník nebo co to bylo za kelímek, umyju okna, dám pusu tady domu listí, co mám na okně, klepou se mi nohy, je mi zima, leju do sebe vodu nebo co a cpu se a bolí mě záda, nechce se mi ani spát ani psát, všichni na mě SEROU SEROU A SEROU, krom těch, co mě poslali dnes do prdele, nejsou to nebo šli ven.

Prakticky nevím, co píšu, ale jedno vám řeknu. Zase jsem do toho spadla, a jak jinak čekat, že na tenhle článek zareaguje maximálně Samík s rádoby pozitivními filozofiemi, které jsou mi teď docela šumafuk, protože jsou naivní jako Esmeralda v době, kdy jí azčala růst prsa. Možná napíše nějaká blbka z fanklubu Billa Kaulitze, že tu to mám sUpEeEr a ZhE sHE maAaAm jUkNouT nA jEjIi bLogYYsek, tak na to vám upřímně seru.

Ani nevím proč to sem píšu. Nějak porušuju pravidlo, že tenhle blog bude ryze kulturní. Asi abych měla nějaký epilog, než sebou budu mlátit v gumové cele, jak řekla Kancová.

Mějte se jak chcete a pokud možno co nejlíp:-)

Krisík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama