Duben 2009

Bobrkomenzí

26. dubna 2009 v 9:29 | KowPow |  Myší Království
Znáte ten pocit? Člověku, za kterého byste dřív položili život a snesli mu modré z nebe, máte chuť plivnout do ksichtu před všema lidma, kteří vás mají oba rádi? Když se snažíte tu chuť oddálit, on vás ještě dodělá a ještě ze sebe dělá většího pitomce, než za jakého jej ve skutečnosti máte. Ne, že do vás kopal, zkopal vás skoro do bezvědomí a těžko říct, jestli si to neuvědomoval nebo mě chtěl ještě jako bonus roznést v zubech. Podpásovka do vajec. A to žádné nemám.

Jo a zmenšila se mi návštěvnost o dvě třetiny od té doby, co jsem změnila dezz. Zakže ho změním zase:-) Jaká by se vám líbila barva? Bílá? Fialová? Červená? Puntíkatá? Modrá, růžová, žlutá? Nevím. Neco napište (těch pět lidí, co sem chodí) a já něco spáchám (sebevraždu teda rozhodně ne, za to mi ten blbec cynikuš nestojí).

Nebo jo?


The Cure - Friday, I'm In Love

12. dubna 2009 v 20:18 SONGY: Ostatní
Krásná songa, zamilovaná, ale hezká:D:D


Achjo

9. dubna 2009 v 21:23 Myší Království
Dojdu si tak na blog a říkám si: obejdu sbčka.. dojdu na jedno...zrušené. Dojdu na druhé - zrušené. Na třetí... Na chatu nikdo, na íčku nikdo... nezbývá mi nic, než - pornochat!

Když mě už nebaví se vydávat za dvacítku. Achjo. Proč už mi není těch devatenáct:D A to se tak tahne... zítra 16... za rok 17... a až PAK 18... a to budu maturovat a dělat pingla... mimochodem, kdo chodíte na mír, optajte sa, jestli by tam za takové 4 roky nebudů chtět barmanku... zavalitější, držkatější, nešikovnější, ale docela fajn. Jinak je modrooká a jaké bude mět za ty roky vlasy...asi zas červené nebo co.

JÁ NECHCU BYT PINGL...
achjo


CUL8er Kris
a doma nebudu, myslete na to...

NENÁVIDÍM VELIKONOCE

9. dubna 2009 v 15:54 Myší Království
NIKDO MĚ NEHLEDEJTE, NEBUDU DOMA :D:D:D

Ale fakt nebudu doma! Jedu asi do Nivnice. A pokud jedu do Nivnice, patrně vymyslím způsob, jak se všemu vyhnout. Jak se vyhnout TEMU DEBILNÍMU ZVYKU. A pokud se mu nevyhnu.... tak je mě to jedno:D:D:D

NENÁVIDÍM VELIKONOCE :D:D

Jen tak....

7. dubna 2009 v 18:16 Blogařské záležitosti
Určitě tenhle článek všichni znáte...obsahuje slova, který lidi nejčastějc vyhledávaj na netu....no a tak to třeba pomůže zvýšit návštěvnost.

Gerard za mlada :D :D

5. dubna 2009 v 19:10 | facebook.com |  My Chemical Romance
Našla jsem na fb takovů mazec fotečku pana waye:D:D nu musela jsem ji sem dát, protože je mazaná, až rozmazaná:D:D sa juknite no


Dave Matthews Band - Grace Is Gone (i překlad)

3. dubna 2009 v 22:06 SONGY Dave Matthews Band
V této písni se "Grace" používá jako ve frázi "milost Boží", nikoliv ženské jméno. Matthews napsal kolem doby úmrtí jeho otčíma, a zjistil, že je těžké napsat písničku o nevlastním otci. Proto může být píseň vyslechnuta jako písnička o ztracené lásce, ať už se jedná o člena rodiny či milenku.

Diplom s Evčou a Vaškem

3. dubna 2009 v 9:11 Blogařské záležitosti
No tenhle jsem vyhrála:-) áách, krása, krása....


Bobrkomenzí III.

2. dubna 2009 v 17:26 Myší Království
Bože mně je zle. Co jsem vám to chtěla řéct... já už nevím, kunapes...

Já nevím no, su nemocná, bolí ma krk, aj hlava, aj všecko... bože muj...

Jo a dneska jsem potkala dvě extravagantní dívky, čuměla jsem jak puk, normálně vypadaly jak Ildikó v maďarském kroji, normálně kytkaté uplé šaty, hnědé vlasy kudrnaté s červenýma mašlama. Normálně jsem myslela, že už ně z té horečky jebe.

Bože mně je bobr....

I miss you sooooo faaaar.... =-o
Usnu, až tady začnu psat sfjweufreuiwfefohweuihfqweuf ano?

Zduřte

CUL8er


P.S: sfjweufreuiwfefohweuihfqweuf...