Srpen 2009

Banditka Wayovic

29. srpna 2009 v 12:00 | zdroj: facebook |  My Chemical Romance

Nasertivní zosobnění volného času

23. srpna 2009 v 1:07 Blogařské záležitosti
Na jednu stranu nemám, drazí přátelé, čas na projekt o Kurtovi (a popravdě ani materiály), na durhou stranu, mám čas na jiné hovadiny, například konečně jsem udělala blog pro VILAROS
(kdo neví, ViLaRos je zatím moje nejdelší povídka - kolem 250 stran, je to strašná cipovina a je trapná, ale lidem se to líbí). Současně jsem nucena se připravovat na reparát, který dělám ve čtvrtek.

Nicméně jdu spát, neboť se můra s lišajem mlátí o světlo mého monitoru. Pokud se mi lišaj zamotá do větráku grafické karty, tak jsem v prdeli.

C U L8er (see you later)

kris

Prosím o hlas :-D

15. srpna 2009 v 22:54

TADY

Jde o soutěžní text takže pokud chcete, hlasujte... jde to myslim pětkrát za den.

14. Nevadí

8. srpna 2009 v 14:12 VZKŘÍSÍME KURTA!
Už nevim, co bych sem mrskla, ale já na něco přijdu:-) Ale dneska jsem našla krásnou fotku toho borečka z obalu alba Never Mind (záhlaví). Kdyby někdo nevěděl, je to tenhle chlapec:No a dneska Spencer vypadá nějak takhle :DA ještě jsem našla fotku v údajně sednácti letech :-D (ale vypadá na míň)
Celé jméno je Spencer Elden, takže když se budete chtít podívat na to, jak vypadá v civilu - jak ŠÍLENE vypadá v civilu, riskujte Google:D

13. Hold Kurtu Cobainovi

7. srpna 2009 v 9:00 VZKŘÍSÍME KURTA!
Dlouho jsem nic o Kurtovi nenapsala, bude to tím, že jsem dlouho nebyla doma, nebo že s emi nechtělo překládat? Těžko říct. Asi to přece jen byla pohodlnost a bude trvat, než se zase vrátím do původního tempa.

Tohleto jsem našla náhodou na jednom webu, který vznikl pro Nirvanu. Jde o Dlouhou prezentaci, kterou najede TADY. Je krásně graficky vyvedená a proto přináším nejen odkaz, ale i překlad. Jsou v ní slova těch, kteří Kurta znali.
Klikni na celý článek.