Září 2009

Seznam V.I.P pro ICQ

30. září 2009 v 16:07 | Kris V. |  Myší Království
Ne, že bych snad měla nějaké privilegia, ale chci se takto vyhnout nedorozuměním. Ve chvíli, kdy se ve statuse objeví v ikoně značka "N/A - not avaitible", buď nestíhám nebo nechci s nikým krom "V.I.P" mluvit. Proto mám spešl seznamy:-D Výjimka stavu "N/A" je status PÍŠU, kde se pro mě seznam V.I.P zapíná automaticky :-P

Pro stav "SOS" (ikona spícího budlíka-naléhavý případ, zamračený ksicht - depka)
Radka, Šárka, Honza, Lepitlapka, nedej Bože Kávový poutník

Ostatní V.I.P:
Honza O., Radka V., Šárka M., Lepitlapka, nedej Bože Kávový Poutník. Latafia s rodinnými příslušníky, spolužáci s dotazy ohledně vzdělávání. Pak ve skutečně naléhavých případech může napsat kdokoli.


Pro Ludmila: Promiň, Ludmile, ale vzhledem ke způsobu, jaký zprávy na ICQ píšeš, jsem nucena tě do seznamu V.I.P nezapsat, popřípadně nereagovat na ně.

Všeobecné informace:
Pokud někdo napíše ve chvíli, kdy mám ve statuse KACHNIČKU a awayko, může si být stoprocentně jistý, že neodpovím ;-)
Pokud mám na statuse logo televize a značku "zaneprázdněn", mám spuštěné cokoli na celou obrazovku, takže moje odpověď se může opozdit.

Děkuji za pochopení:D

krisik

Petr Hahn z Latafie v Superstar

26. září 2009 v 22:48 Latafia
Já vím, že to mosím všude vykecat:D
Původně jsem chtěla napsat zdlouhavou recenzi o včerejším výtečném koncertě Latafie na Míru, což byl pravděpodobně první koncert se zpěvákem. Aby to nepadlo jen tak zapomenutě: Lukášovi samozřejmě, jak bývá zvykem, náhodou praskla struna (už mu tak říkáme), já zůstala zírat fascinovaně na přírodní úkaz jménem Petr Hahn. Jistě víte, že jsem byla proti tomu, aby si Latafia zpěv našla, ale musím říct, že Petr zpívá fantasticky (i když jsem to sem už asi psala).
Ale tohle mě zarazilo víc. Napřed jsem myslela, že jde o falešný poplach, ale nešlo. Nemám sice tyhle soutěže v lásce, ale jestli se Petr dostane dál, posíláme mu se Sam hlasy snad i z telefonní budky a doufejme, že to Latafii JEN prospěje:-)

A na závěr si dovoluju (asi až moc, ale dovoluju) fotku z videa...
P.S: Vzpomněla jsem si na slogan, který jsem jednou řekla někomu z kapely a pak jsem to objevila na BZ Latafie. "Latafia hledá superstar". Nenapadlo by mě, že to vezmou vážně.
Pro neznalé pořád platí Bandzone
Petr Hahn Superstar

The Beatles

22. září 2009 v 13:49 Hudební Projekty

Jít na rubriku Beatles

Jít na songy Beatles


The Beatles byla anglická
rockenrolová kapela z Liverpoolu. Jejími členy byli John Lennon (zpěv, doprovodná kytara), Paul McCartney (zpěv, basová kytara), George Harrison (sólová kytara, zpěv) a Ringo Starr (bicí, příležitostně zpěv). Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě. Když renomovaný hudební časopis Rolling Stone v roce 2003 sestavil žebříček nejlepších alb v dějinách populární hudby, Beatles se do první desítky dostali celkem čtyřikrát (včetně 1. místa za Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band)[1].
Beatles jsou podle RIAA, která je na základě prodeje singlů a alb v Americe označila jako nejvíce prodávanou kapelu v historii, nejprodávanějším hudebním uskupením v historii Spojených států amerických. Ve Velké Británii vydali Beatles více než 40 různých singlů, alb a desek, které se vyšplhaly na první místo hitparád. Tento komerční úspěch se opakoval v mnoha dalších zemích. Jejich nahrávací společnost EMI odhadla, že do roku 1985 prodali přes miliardu desek a kazet po celém světě. V roce 2004 umístil časopis Rolling Stone Beatles na první místo v seznamu 100 největších umělců v historii. Podle časopisu pomohla jejich novátorská hudba a kulturní vliv charakterizovat 60. let a jejich vliv na populární kulturu je patrný ještě dnes.
Beatles stáli v polovině 60. let v čele invaze britské hudby do Spojených států. Přestože měl jejich počáteční hudební styl kořeny v rock and rollu
50. let a domácím skifflu, vyzkoušela kapela mnoho různých žánrů od Tin Pan Alley až popsychedelický rock. Svým oblečením, styly a výroky určovali trendy své doby, zatímco jejich vzrůstající zájem o společenské otázky ovlivnil společenské a kulturní převraty 60. let.


VYMYSLETE PROJEKT

2. září 2009 v 17:33 Blogařské záležitosti
KTERÝ BY MOHL NA MÉM BLOGU VZNIKNOUT PO NIRVANĚ. Nějaká kapela, na kterou se zapomíná, a tak.