Únor 2010

Konec Fall Out Boy?

13. února 2010 v 16:48 Fall Out Boy
Tahle informace ke mně přišla docela pozdě a docela mě zaskočila. Hošíci z Chicaga tvrdí, že není jistý konec, ale dávají si pauzu. Píťa se vyjádřil víceméně tak, že si neumí představit, že by měl s FOB zase hrát.

Ach né.

Billy Talent - Saint Veronika

5. února 2010 v 21:19 SONGY: Billy Talent


Klik na celé = text

comeback =)

5. února 2010 v 18:56 Blogařské záležitosti
Milé děti,

tak jsem se tak trošku vrátila mezi živé i s několika úlovky. Pravda, poslední projekty jako Vzkřísíme Kurta Cobaina ztroskotaly, ale stalo se pár událostí.

1. Billy Talent točí klipy na album III. Zatím existuje Devil On My Shoulder, Rusted From The Rain a další v pořadí je čerstvá věc: Saint Veronika. Přidám hned jak bude možné, jak si vzpomenu nebo jak se mi bude chtít =)

2. Moji kamarádi, a to LATAFIA, konečně dokončili první album, "Ride Out Of Storm". Všechno si můžete poslechnout na Bandzone. Jinak nevím, jestli jsem se zmínila, ale LTF má nový přírůstek do rodiny, malého človíčka s velkým charisma. Hlavně teda perfektním hlasem. Jmenuje se Petr Hahn a na "Ride Out Of Storm" už jeho sílu poznáte sami :-)

Doufám, že si znova získám svých dvacet lidí denně, snad se to i zvýší :-)

CUL8er

Kris

Incubus

5. února 2010 v 18:06 Incubus

Jdi na rubriku INCUBUS

nebo na texty a podobné kraviny


Opět jsem moc líná na překlad, tak vám o téhle bandě něco povyprávím. Je stará asi osmnáct let. Pochází z Kalifornie a jejich styl je ne zrovna snadno definovatelný (pro mě). Myslím, že v jejich repertoáru si najde svoji hitovku velká část lidí, protože Incubus rádi tvoří napříč žánry (ovšem disco nebo techno nečekejte).

Ukázky na konci tohodle chabého článku.

Sestava:
Ploužáček:
A něco rychlejšího: :-)Sybreed

5. února 2010 v 17:51 Sybreed

Jít na rubriku Sybreed

Jít na songy SybreedSybreed je Švýcarská kapela z Ženevy. Její styl se dá definovat mezi black, death a progresivním metalem (tvrdí wikipedia - já na škatulky nikdy nebyla) prolínající melodii, tvrdé rytmy s elektro-industriálními prvky, ovlivněný evropsky temnou vlnou a syntetickým rockem.

Sestava: Ben, Drop, Steph, Kevin (těší nás)

Historie se mi teď nechce překládat, pro ty, co umí anglicky... TU!

A teď moje vlastní hodnocení:Poslední album The Pulse Of Awakening mě naučilo být nechutně agresivní =) Ze začátku se mi to moc nelíbilo, ale kamarád Tomáš Kebert, vynikající klavírista, mi poslal coververzi jedné z jejich písniček a tak jsem nějak přišla na chuť. Obě dvě verze najdete pod tímto velmi chabým článkem.