Myší Království

Seznam V.I.P pro ICQ

30. září 2009 v 16:07 | Kris V.
Ne, že bych snad měla nějaké privilegia, ale chci se takto vyhnout nedorozuměním. Ve chvíli, kdy se ve statuse objeví v ikoně značka "N/A - not avaitible", buď nestíhám nebo nechci s nikým krom "V.I.P" mluvit. Proto mám spešl seznamy:-D Výjimka stavu "N/A" je status PÍŠU, kde se pro mě seznam V.I.P zapíná automaticky :-P

Pro stav "SOS" (ikona spícího budlíka-naléhavý případ, zamračený ksicht - depka)
Radka, Šárka, Honza, Lepitlapka, nedej Bože Kávový poutník

Ostatní V.I.P:
Honza O., Radka V., Šárka M., Lepitlapka, nedej Bože Kávový Poutník. Latafia s rodinnými příslušníky, spolužáci s dotazy ohledně vzdělávání. Pak ve skutečně naléhavých případech může napsat kdokoli.


Pro Ludmila: Promiň, Ludmile, ale vzhledem ke způsobu, jaký zprávy na ICQ píšeš, jsem nucena tě do seznamu V.I.P nezapsat, popřípadně nereagovat na ně.

Všeobecné informace:
Pokud někdo napíše ve chvíli, kdy mám ve statuse KACHNIČKU a awayko, může si být stoprocentně jistý, že neodpovím ;-)
Pokud mám na statuse logo televize a značku "zaneprázdněn", mám spuštěné cokoli na celou obrazovku, takže moje odpověď se může opozdit.

Děkuji za pochopení:D

krisik

Mistrovství v tvůrčím psaní - 23. místo

24. května 2009 v 13:16

3. blok výsledků:
--------------------

21.-22. - Joa - 26 b.
21.-22. - Michaela Doubravová - 26 b.
23.-26. - Anna Arbes Gruberová - 25 b.
23.-26. - Dawnie - 25 b.
23.-26. - Kris Vaňková - 25 b.
23.-26. - Šíma - 25 b.
27.-29. - Latent_Fay - 24,5 b.
27.-29. - Marie Černá - 24,5 b.
27.-29. - Stefanie - 24,5 b.
30. - MaJdiNa - 24 b.

31. - Dickobraz - 23,5 b.
32.-34. - Ani!tta - 22,5 b.
32.-34. - joehot - 22,5 b.
32.-34. - Miroslav Zdanovec - 22,5 b.
35.-37. - Ammemaita - 22 b.
35.-37. - Kersten - 22 b.
35.-37. - Vanessa Kuzníková - 22 b.
38. - Clara Coners - 20,5 b.
39. - Elly - 19,5 b.
40. - MC_Kejml - 19 b.
41. - Eillen - 18 b.
42. - Wasperius - 17,5 b.
43. - Ludmil Elis Quo - 16,5 b.
44. - Jessi.L - 14 b.
45. - Šimon - 12,5 b.

PS: Maximum bodů bylo 40 (10 na porotce).
PPS: Čtvrtý blok očekávejte v odpoledních hodinách. Zatím na shledanou !5!Nu čekala jsem to. ALE NECHTĚLA:-D

o5 bobr jak hovado

7. května 2009 v 15:00
Asi tuhle rubriku přejmenuju na bobrkomenzí xD protže se pořád něco děje, žejo... hen hospodářská krize, hen bůračka, hen prasačí chřipka, henten sa oženil, henten má zas novů babu... jooo a Trumpová! Trumpová sa rozváďá! pořád sa neco děje, ale jenom na mojem blogu pořád chcípl pes....


Nicméně žiju a přemýšlím, o co to tady obohatit, paňváč mi klesá návštěvnost xD

čus
Kika

cul8er

Bobrkomenzí

26. dubna 2009 v 9:29 | KowPow
Znáte ten pocit? Člověku, za kterého byste dřív položili život a snesli mu modré z nebe, máte chuť plivnout do ksichtu před všema lidma, kteří vás mají oba rádi? Když se snažíte tu chuť oddálit, on vás ještě dodělá a ještě ze sebe dělá většího pitomce, než za jakého jej ve skutečnosti máte. Ne, že do vás kopal, zkopal vás skoro do bezvědomí a těžko říct, jestli si to neuvědomoval nebo mě chtěl ještě jako bonus roznést v zubech. Podpásovka do vajec. A to žádné nemám.

Jo a zmenšila se mi návštěvnost o dvě třetiny od té doby, co jsem změnila dezz. Zakže ho změním zase:-) Jaká by se vám líbila barva? Bílá? Fialová? Červená? Puntíkatá? Modrá, růžová, žlutá? Nevím. Neco napište (těch pět lidí, co sem chodí) a já něco spáchám (sebevraždu teda rozhodně ne, za to mi ten blbec cynikuš nestojí).

Nebo jo?

Achjo

9. dubna 2009 v 21:23
Dojdu si tak na blog a říkám si: obejdu sbčka.. dojdu na jedno...zrušené. Dojdu na druhé - zrušené. Na třetí... Na chatu nikdo, na íčku nikdo... nezbývá mi nic, než - pornochat!

Když mě už nebaví se vydávat za dvacítku. Achjo. Proč už mi není těch devatenáct:D A to se tak tahne... zítra 16... za rok 17... a až PAK 18... a to budu maturovat a dělat pingla... mimochodem, kdo chodíte na mír, optajte sa, jestli by tam za takové 4 roky nebudů chtět barmanku... zavalitější, držkatější, nešikovnější, ale docela fajn. Jinak je modrooká a jaké bude mět za ty roky vlasy...asi zas červené nebo co.

JÁ NECHCU BYT PINGL...
achjo


CUL8er Kris
a doma nebudu, myslete na to...

NENÁVIDÍM VELIKONOCE

9. dubna 2009 v 15:54
NIKDO MĚ NEHLEDEJTE, NEBUDU DOMA :D:D:D

Ale fakt nebudu doma! Jedu asi do Nivnice. A pokud jedu do Nivnice, patrně vymyslím způsob, jak se všemu vyhnout. Jak se vyhnout TEMU DEBILNÍMU ZVYKU. A pokud se mu nevyhnu.... tak je mě to jedno:D:D:D

NENÁVIDÍM VELIKONOCE :D:D

Bobrkomenzí III.

2. dubna 2009 v 17:26
Bože mně je zle. Co jsem vám to chtěla řéct... já už nevím, kunapes...

Já nevím no, su nemocná, bolí ma krk, aj hlava, aj všecko... bože muj...

Jo a dneska jsem potkala dvě extravagantní dívky, čuměla jsem jak puk, normálně vypadaly jak Ildikó v maďarském kroji, normálně kytkaté uplé šaty, hnědé vlasy kudrnaté s červenýma mašlama. Normálně jsem myslela, že už ně z té horečky jebe.

Bože mně je bobr....

I miss you sooooo faaaar.... =-o
Usnu, až tady začnu psat sfjweufreuiwfefohweuihfqweuf ano?

Zduřte

CUL8er


P.S: sfjweufreuiwfefohweuihfqweuf...

Bobrkomenzí II.

28. března 2009 v 22:34
Tak dobře. Čtu to po sobě... teda nečtu, ale uvědomila jsem si ZA-VŠECHNO-MŮŽOU-UFONI, nebo snad "jen" mrtví lidé? Těžko říct, když jsem si uvědomila, že do mě tatíno rýpe, tak to je stejný pocit, jako když jsem viděla poprvé Mistra psích pohledů, takové to "a kuurva je to tu a je to uuuplně jasné..." Stav, kdy fráze "jsem v prdeli" zní relativně pohodově, stejně tak všechny sprosté slova na světě a všechny nadávky na světě a všechny slova, které nemůžete vyjádřit dneska a teď nazývám BOBRKOMENZÍ.

Pokud vás někoho zajímá, jak to vzniklo, jde o slovní hříčku mých spolužáků, původně fráze WOHER KOMMEN SIE, kde bydlíte.
Posuňte si čas, mimochodem, bobr se vedle budí, radši jdu spát. Abych nebobrkomenzí až do bobrkomenzí. Za chvílu z toho zbobrkomenzí a budu v bobrkomenzí.

C U L87654321er

...ách bobr, bobr:-D

Bobrkomenzí?

28. března 2009 v 21:08
Jsem zase v prháji. Jo, jasně, ve chvíli, kdy je mi nejhůř, nacpu se třezalkou jak nadutá koza, vykoupu se, umyju si vlasy, namažu si chlěba krevetovým máslem a paštikou z husích jater s pomerančem, kterou nenávidím, mexický sýr, žlutou papriku, jakésik šafránové kokina, pustím si Pezz a pohádám se s matkou kvůli rostlinnému dýchání, krom toho, že mi všecko padá z ruky, dneska jsem zakopla o smeták a rozkopla květník nebo co to bylo za kelímek, umyju okna, dám pusu tady domu listí, co mám na okně, klepou se mi nohy, je mi zima, leju do sebe vodu nebo co a cpu se a bolí mě záda, nechce se mi ani spát ani psát, všichni na mě SEROU SEROU A SEROU, krom těch, co mě poslali dnes do prdele, nejsou to nebo šli ven.

Prakticky nevím, co píšu, ale jedno vám řeknu. Zase jsem do toho spadla, a jak jinak čekat, že na tenhle článek zareaguje maximálně Samík s rádoby pozitivními filozofiemi, které jsou mi teď docela šumafuk, protože jsou naivní jako Esmeralda v době, kdy jí azčala růst prsa. Možná napíše nějaká blbka z fanklubu Billa Kaulitze, že tu to mám sUpEeEr a ZhE sHE maAaAm jUkNouT nA jEjIi bLogYYsek, tak na to vám upřímně seru.

Ani nevím proč to sem píšu. Nějak porušuju pravidlo, že tenhle blog bude ryze kulturní. Asi abych měla nějaký epilog, než sebou budu mlátit v gumové cele, jak řekla Kancová.

Mějte se jak chcete a pokud možno co nejlíp:-)

Krisík

Já chci spát...

22. března 2009 v 6:18
CELOU-NOC-JSEM-NESPALA!
Tak vám řeknu, že na jednu stranu to dopadlo oukej, akorát, že vzhledem k okolnostem, jaké se naskytly, jsem měla nasazeného brouka do hlavy. Spíš takého švába. Abyste věděli, odešla jsem z ICQ ve tři s tím, že usnu. Pustila jsem si písničky od Latafie, ze kterých se mi udělalo zle, tak jsem si pustila Lucku Bílou s myšlenkou, jaké by to bylo, kdyby mě na filmovce přejel autobus a jestli by Hendrix brečel. Nevím, proč mě napadl zrovna Hendrix. Prostě mě napadl. Teda nenapadl, to by neudělal, myslím, že mě napadl v hlavě:-)


Po včerejšku a dnešní probděné noci jsem rozdělila chlapy na tři skupiny:
  1. skupina Á: nesnáší mě, hnusím se jim, řvou na mě narážky na můj prasečí ksicht a jsou rádi, když se mi vyhnou
  2. skupina BÉ: lichotí mi, není jim blbé se vetřít a jediný cíl je mě ojet. Ještěže se nedám.
  3. skupina CÉ: tzv. MUŽI S BRATRSKÝM REFLEXEM, k této skupině přirovnávám svého: virtuálního otce, virtuálního bratra, chlapy ze třídy a členy biologické rodiny. Přemýšlím, do které skupiny patří jeden nejmenovaný profesor.
Jsem ukecaná? Myslíte, že jsem ukecaná? Tak jsem to tuším řekla Lubíkovi; musím mluvit, protože pak nemusím myslet. Na hovadiny, aj na důležité věci, jako například, proč se kolem mě shlukují chlapi jen v těchdle kastách a žádný ke mně není schopný cítit něco slušného, hezkého, citlivého, nezištného a normálního. Musím kecat taky proto, že tu nikdo není, musím psát, ač bych měla spát, což nemůžu, protože se zabývám feministickými poznatky posledních 24 hodin a nemůžu přijít na kloub jedné záhadě:

PROČ TO DĚLÁ?!?!?!

Nehorázné něco něčeho

21. března 2009 v 15:39
Nehorázně něčeho je moc a něčeho málo. Chtěla jsem něco moc a mám to, ale jinak, než bych předpokládala. No chtěla jsem to a mám to.
Doufám, že je to srozumitelné.
Nebojte, su docela střízlivá:D:D
Papa
CUL8ER

Máčala nestíhá

16. března 2009 v 20:39
Nestíhám žit, ani psat, ani existovat:D:D lidičky, nechcete někdo mě přeoperovat na pohlaví mužské? Baby sů hezčí, než chlapi, a chlapi to majů lepší... aj když bych radši mohla byt hermafrodit... asi jak žížala:-)

Zitra jdu na soutěž v ČR, v sobotu MOŽNÁ na RGP. Možná, protože ten blbec, co nás měl vézt domů, jede kamsi dop... do prostoru. Už tam je. Bude, až sa ně dostane pod ruku, šak tolik nasliboval....


Myslím, že tady někdo zemře, hehe.... a možná to budu já a možná dám životu nový rozměr:-)

CUL8er

jsem z5

9. března 2009 v 16:54
Tak moji milí milovaní jsem tu a na klíně ně sedí moje Míša a žužleme lízátka. Jinak se mám dobře depresivně.
Míšooo, nemlaskeeej, kuaaa....


KRIS

CUL8er

7. března 2009 v 2:21
Takže konečně jsem zlikvidovala všechny trojské koně... snad... a tak můžu jít spát. Zítra jedu na Valachy, AUVAJS a v pondělí přijedu. Takže se na ICQ nesetkám ani s rumovou vílou, ani s nikým. Nevadí. Mám novou tašku a zjistím, že je to kojenecká taška na plenky... ale je pěkná:-)

No idu spat. Brouf a hezké prázdniny.
CUL8er

Proč jsem tak upřímná?

5. března 2009 v 22:26 | Kris V.
Protože to někdy někdo nechápete, musím to sem napsat... Proč říkám, všechno, co si myslím a co cítím??? Nikdy jsem to nevěděla, ale poslední dobou to začínám chápat... STRAŠNĚ SE BOJÍM SMRTI!

;-) Nesmějte se mi, ale v tomhle ohledu jsem paranoidní jak hovado. Nebojím se smrti, jako takové, jenže... bojím se, že něco nestihnu. Ať už svatbu, nebo děti, nebo Nobelovku, výšku, nebo vydání knihy.... prostě se bojím, že něco neklapne, protože se může stát cokoli, a "nejlíp", když umřu. To si nesplním NIC. myslím na to pořád. Skoro.

A představte si, že někdo umře, někdo, na kom vám strašně záleželo... máte pocit, jako byste mu chtěli tolik říct! Je to jako jet na prázdniny na Nový Zéland a fotit a fotit... a nic se nepokochat. Pak přijedete domů a strašně vás to mrzí....

PROTO všechno říkám na rovinu. I když si někoho vážím, když někoho nemám ráda, když mi někdo ubližuje, když někoho mám ráda až moc. Když se objeví náznak toho, že bych se mohla zamilovat, musím si parádně dávat pozor na tlamu, a myslím, že obzvlášť jeden konkrétní člověk už mě má dost, protože jsem mu vyznala lásku několikrát. Už víš proč? :-D

Prostě se o vás, zlatíčka moje, bojím. Že jednoho dne se vzbudím, vy tu nebudete a já budu vědět, že jsem na vás byla vždycky jen svině a nikdy jsem vám neřekla, jak moc si vás vážím...

Tak, a je to venku:-D
CUL8ER, Kris

Můj blog bude slavit narozky

3. března 2009 v 21:10 | Krisík
Rozhodla jsem se svému blogu k druhým narozeninám darovat nový kabátek. Chvilku se tu nebude nic dít, protože budu pracovat na rozcestníku apod. Taky mažu nepotřebné články (to Blo.cz nepromyslel, je to samé klik....klik....klik....klik....klik....klik...klik....

Doufám, že to bude rychlovka, zaím CUL8ER

TI DEBILOVÉ!!!

24. února 2009 v 20:32 | Krisík
Představte si následující situaci.

Přihlásíte se do významné soutěže, máte tři měsíce času.
Pracujete na zadání, jak blbí.
Uděláte nejméně tři projekty, které vám dají tolik práce, až si řeknete: To nedám...
A uděláte čtvrtý.
Protože nestíháte všechno dodělat do termínu, zkracujete, zkracujete, zkracujete...
Pak se rozhodnete bdít několik nocí, abyste stihli konečně projekt dopracovat, navzdory tomu, že se vám nic nedaří a musíte se učit a učit a učit, protože vám hrozí dooost špatný prospěch.
Jste nevyspalí, ve volných chvílích pracujete na projektu.

Projekt jste rozpracovali zbrkle, mizerně, a po x-té probdělé noci se dozvíte
...ŽE SE UZÁVĚRKA O MĚSÍC POSUNULA!!!!!


...umírám.
Kris

Umírám

15. února 2009 v 21:41 | Krisík
Chci se vzbudit a být vdaná, mít na římse nobelovku, na kontě těch slíbených třicet milionů, zaslouložit si s manželem, udělat rodince topinky a špaldové kafe a jít učit na univerzitu moderní umění.

A teď mi řekněte:
K ČEMU KUA POTŘEBUJU HOTELOVKU????

No vlastně, abych mohla uvařit něco jiného, než ty topinky... kua jak já tu školu nesnášííím!!!!

Jak jsem prožila Valentýna...

14. února 2009 v 21:11 | Krisík
NAHOVNO. I když neslavím tak debilní svátek, jako je Valentýn, vyměnila jsem si pár textovek s Kajlim na téma "Jak se mám a jak jde škola". Přešoupla jsem nábytek, přiškřípla jsem si ukazovák pod knihovnou (na pšiskřípnuté věci pomáhá HORKÁ, nikoli STUDENÁ voda!!!) Už jediná věc, co mi chybí, je sádrokarton a manžel. Jinak jsem docela praktický člověk, dám se poskládat.

Řekla jsem: Bože, dej mi lásku. Nešťastně jsem se zamilovala.
Řekla jsem: Bože, dej mi svátek!!! A dal mi Valenýna....


Ježiši... to sů překlepy... namísto 15 roků stará jsem napsala 15 roků sraná....
nééééváááá.....

Krisik

Honzík Oláh :-* :-* :-*

14. února 2009 v 14:02 | Krisík
Nějak mně nešlo pohrát si s Photo Scape, tak jsem se na to vykvajzla;-) Hozík Oláh je pro vás asi člověk neznámý, alespoň pro většinu z vás, jenže pro mě je to člověk nehorázně důležitý, proto to sem alespoň píšu (když nemám fantazii na parte, jaké měl Lukáš, hihi). Slaví nám totiž šestadvacet v ten hnusný amerikánský svátek, na svátek sv. Valentýna... ale to není důležité. Důležité je, Honzíku že... ehm...
Žejsi úžasný člověk, že si tě strašně vážím a vážit budu. Přeju Ti, ať už se nám oženíš... nejlepší posilka je totiž hangání kočárku na těch Hradištských kočičích hlavách Ať kvete Tvůj kariérní růst, ať se Ti daří a takové ty klišeoidní věci, co se tak přávají běžně k narozeninám
(Pro SBčka: Pokud nutně potřebujete fotku k tomu, abyste mu popřály k narozeninám, tak jááák chcete... on se stejně nerad moc zbytečně vystavuje)
 
 

Reklama
Reklama